Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities З відзнакою. Бакалавр мистецтв з питань правосуддя, політичної філософії та права
McMaster University Faculty of Humanities

З відзнакою. Бакалавр мистецтв з питань правосуддя, політичної філософії та права

Hamilton, Канада

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

05 Sep 2024

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Спираючись на всесвітньо визнаний досвід Макмастера в галузі юридичної філософії та конституційного права, гуманітарні науки запровадили нову захоплюючу програму з відзнакою.

Програма сприяє витонченому розумінню закону та правових інститутів, політичних та моральних теорій, що стосуються цінності та справедливості цих інститутів. Студенти вступають до програми II рівня та проходять широкий спектр курсів з права, політики, глобальної політики, політичної філософії та моральної теорії, феміністської юриспруденції, прав людини, глобалізації, міжнародного права, війни та миру.

Мета правосуддя, політичної філософії та права в університеті Мак-Мастер (JPPL) полягає у формуванні складного розуміння закону та правових інститутів, що складають соціальний світ, у якому ми живемо, та політичних та моральних теорій, що стосуються цінності та справедливості цих установ. З цією метою JPPL пропонує студенту широкий спектр курсів з права, політики, глобальної політики, політичної філософії та моральної теорії, феміністської юриспруденції, прав людини, глобалізації, міжнародного права, війни та миру. Крім того, міждисциплінарне ядро JPPL, структуроване на теми політики та права, політичної та моральної філософії, прав людини та глобальної справедливості, забезпечує багатий та інтегрований досвід навчання, щоб доповнити основну увагу Програми. Студенти JPPL будуть добре підготовлені до подальших досліджень або кар'єри в галузі права, філософії, політики, освіти, прав людини або державної політики.

130340_Lady_Justice.jpg

Додаткове застосування

Реєстрація в цій програмі обмежена. Відбір ґрунтується на навчальних досягненнях та додатковій заявці. Студенти повинні заповнити додаткову заявку на кафедрі філософії, як правило, до кінця квітня.

Цілі цієї програми - сприяти витонченому розумінню закону та правових інститутів, що складають соціальний світ, в якому ми живемо, та політичних та моральних теорій, що стосуються цінності та справедливості цих інститутів. Студенти будуть добре підготовлені до подальших досліджень чи кар'єри в галузі права, філософії, політики, освіти, прав людини чи державної політики.

Словами наших учнів

Дізнайтеся, що студенти програми юстиції, політичної філософії та права мають сказати про програму власними словами.

Прийом

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання