Keystone logo
Mediadesign Hochschule Ба в дизайні медіа
Mediadesign Hochschule

Ба в дизайні медіа

7 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 110 / per semester *

На кампусі

* Громадянин ЄС: 585,00 євро; Громадянин, що не входить до ЄС: 785,00 євро

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Відкрийте курс медіадизайну та через наші онлайн-події з’ясуйте, чи є світ медіа вашою наступною зупинкою.

152660_01_Invisible_Lines_Foto_VeronikaDisl_PaulinaMeider_FeyzaYer.png

Вивчіть дизайн медіа

Як медіа-дизайнер ви створюєте контент для реклами, PR та маркетингу, а також для кіно та телеіндустрії. Починаючи зі створення графічних елементів на папері, планшеті та ПК, закінчуючи розробкою брошур та веб-сайтів, і закінчуючи впровадженням загальних програм, таких як Adobe Suite. Курс пропонує вам теоретичні та практичні основи та спеціалізації, які оптимально готують вас до сучасних вимог ринку.

"Команда MD.H створила міцну основу для моєї міжнародної кар'єри. Від досвіду, першої роботи початкового рівня, до особистої підтримки, яка готується до стипендії для продовження навчання в США - я б не була там, де я сьогодні , без моєї важкої роботи та попутного вітру доктора медицини .. "

Франці Сесслер (BA Media Design, MBA Design Strategy)

Співзасновник та керуючий директор, Creative (міжнародна студія стратегії дизайну)

152863_lastned.png

Оплата за навчання

Щомісячна плата за навчання залежить від місця та починається від € 585 *. Крім того, ми беремо одноразовий реєстраційний збір у розмірі 490 євро.

* Ви хотіли б навчатися у країні, що не входить до ЄС? Щомісячна плата за навчання для студентів з країн, що не входять до ЄС, залежить від місця проживання і починається від 785 євро. Крім того, ми стягуємо одноразовий внесок у розмірі 685 євро.

Вимоги до прийому

Щоб подати заявку на ступінь бакалавра в MD.H, вам потрібна загальна вступна кваліфікація вищої освіти, вступна кваліфікація технічного коледжу або кваліфікація, визнана рівноцінною. У вас немає атестата середньої школи? Навчання також можливе без атестата середньої школи відповідно до § BerlHG через предметну кваліфікацію до університету.

152661_Bloom-C_KasperG_CimenC_Steiper5.jpg

Особисті вимоги

Ви подаєте заявку на курс із письмовою заявкою, включаючи папку з безкоштовними зразками робіт із різних областей засобів масової інформації. Процес подання заявки можливий у будь-який час.

Дизайнер медіа профілю роботи

Можливості медіа-дизайнера такі ж різноманітні, як і самі медіа. Після закінчення дипломної роботи з медіа для вас відкриваються численні двері. Чекаємо на захоплюючі роботи в мультимедійних та PR-агентствах, у кіно- чи телепродюсерських компаніях, у рекламних відділах у промисловості або в державних інститутах.

Карєрні можливості

Прийом

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр мистецтв у галузі дизайну
  • Rome, Італія
 • BA (Hons) Degree in Audio and Music Technology
  • Grand Canal Dock, Ірландія
  • Dublin, Ірландія
 • Бакалавр кіно та анімаційного дизайну
  • Berlin, Німеччина
  • Hamburg, Німеччина