Keystone logo
MEF University Бакалавр наук в галузі машинобудування
MEF University

Бакалавр наук в галузі машинобудування

Maslak, Туреччина

8 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Машинобудування

Машинобудування. Програма в MEF University синтезує математику, природничі науки, технічні науки, інженерне проектування і забезпечує факультативні дисципліни в кількох загальних областях, включаючи теплові, мікро / нано-механічне проектування і виробництво, робототехніку і автоматизацію, системи поновлюваних джерел енергії. Курси з гуманітарних і соціальних наук і менеджменту готують студентів до різноманітних ролей як відповідальних і вдумливих лідерів.

Через різні курси, студенти починають практику дизайну в другому курсі і інтегрують його протягом своїх програм, які завершуються командно-орієнтованим проектом розробки каменю у старшому році. Для того, щоб студенти могли інтегрувати теорію з практикою та впровадити їх у робоче середовище, літню практику надається велике значення та готується у тісній співпраці з приймаючими компаніями у відповідній галузі.

Програма була підготовлена для задоволення критеріїв АБЕТ (Ради з акредитації інженерії та технологій) та ENAEE (Європейська мережа для акредитації інженерної освіти) і призначена для підготовки студентів до практики впровадження машинобудування протягом всього життя та для негайного вступу на посади в промисловості або подальші навчання в аспірантурі.

Можливості роботи

Оскільки механічна інженерія - це різноманітна та гнучка інженерна дисципліна, випускники можуть працювати в ряді традиційних галузей, включаючи проектування машин, управління, вібрації та акустику, виробництво електроенергії, відновлювану енергію, енергозбереження, подачу рідини та теплообміну, а також кондиціонування, а також мехатроніка, біомедика, композити та нанотехнології. Значна частина машинобудівного факультету MEF University Очікується, що випускники програми працюватимуть у машинобудуванні та виробництві, таких як виробництво довгострокових товарів народного споживання, автомобілебудування та енергетики. Випускники також будуть затребувані робототехнікою, нано / мікро додатками та галузями інженерії на основі біології, які вимагають основного та уніфікованого характеру машинобудування. Крім того, деякі випускники можуть вибрати продовження навчання в аспірантурі.

Програма освітніх завдань

Відділ механічної інженерії визначив наступний перелік навчальних цілей для програми для студентів, що описує нашу місію щодо того, що наші студенти будуть досягати у своїй кар'єрі через п'ять років після їх закінчення:

 • Випускники будуть застосовувати свої знання і навички в галузі машинобудування в практиці традиційних і нових областей інженерії в промисловості або державних організаціях, що сприяють проектуванню, виробництву, впровадженню і управлінню інженерними системами, або вони будуть проводити міждисциплінарні дослідження через аспірантуру.
 • Випускники навчаються протягом усього життя, користуючись можливостями професійного розвитку в своїй дисципліні.
 • Випускники покажуть керівництво своєю професійною та етичною відповідальністю, комунікативними та організаційними навичками.

Результати навчання студентів

1. Уміння застосовувати знання з математики, науки і техніки.

2. Навички розробки та проведення експериментів, крім аналізу та інтерпретації даних.

3. Уміння проектувати систему, компонент або процес для задоволення бажаних потреб.

4. Уміння функціонувати на міждисциплінарних командах.

5. Уміння описувати, формулювати і вирішувати інженерні завдання.

6. Розуміння професійних і етичних зобов'язань.

7. Уміння ефективно спілкуватися.

8. Широка освіта, необхідна для розуміння впливу інженерних рішень у глобальному та соціальному контексті.

9. Визнання необхідності та здатності займатися навчанням протягом всього життя.

10. Знання сучасних проблем.

11. Уміння використовувати техніку, навички та сучасні інженерні засоби, необхідні для інженерної практики.

План курсу та передумови

Список курсів

113194_Skjermbilde2019-04-02kl.22.16.58.png
113195_Skjermbilde2019-04-02kl.22.17.10.png
113193_Skjermbilde2019-04-02kl.22.17.21.png
113196_Skjermbilde2019-04-02kl.22.17.32.png

Деякі факультативні курси

113192_Skjermbilde2019-04-02kl.22.17.42.png

Стажування

Всі студенти машинобудування повинні працювати в якості стажера для того, щоб зрозуміти професійне робоче середовище, застосування знань, отриманих у школі, на практиці та отримання доступу до таких середовищ. У цілому 8-тижнева літня практика має бути однаково розділена; очікується, що перший 4-тижневий період буде завершено в кінці другого курсу (другого), другий 4-тижневий період очікується завершення в кінці молодшого (3-го) року.

Як застосовувати?

Критерії застосування:

 • Кандидати повинні бути випускниками середньої школи, еквівалентними турецьким вузам, або в останній рік такої середньої школи. Кандидати, які ще не отримали диплом про середню освіту, можуть отримати лише умовне схвалення.
 • Майбутні студенти можуть подати заяву з прийнятним дипломом про середню освіту (останній рік середньої школи, з їх транскриптом), міжнародний диплом (наприклад, IB, Abitur і т.д.), національний випускний екзамен / університетський вступний іспит або міжнародний оцінка вступного іспиту до університету (наприклад, SAT, GCE, ACT). Повний список прийнятних дипломів / іспитів та їх мінімальний бал можна знайти на веб-сайті університету.

Онлайн-додаток:

Заявники повинні заповнити онлайн-заявку. Заявникам необхідно надати наступні документи:

 • Копія сторінки ідентифікаційної інформації їх паспорта
 • Фотографії паспортного стилю (портрет)
 • Диплом середньої школи (за наявності)
 • Стенограма середньої школи
 • Будь-який визнаний результат випуску / вступного іспиту середньої школи, якщо такий є
 • Підтвердження володіння англійською мовою, якщо є
 • Заява про мотивацію

Англійська мова:

MEF University є англійським середнім університетом. Всі програми, крім закону, є 100% англійською мовою. Програма закону становить 30% англійською мовою.

Студенти повинні продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою перед початком в академічних програмах. Рівень володіння англійською мовою, що вимагається, еквівалентний TOEFL iBT 80. Лише міжнародні або національно визнані іспити приймаються в якості доказу кваліфікації. Визнані іспити та їх еквівалентність такі:

 • TOEFL iBT: 80
 • PTE Academic: 67, CAE: C, CPE: C
 • UDS, KPDS, YDS (турецькі урядові екзамени): 65

Кандидати, які не мають прийнятного доказу на володіння англійською мовою на момент подачі заявки або зарахування до MEF University проходять екзамен з англійської мови в університеті MEF University . Студенти, які не склали кваліфікаційного іспиту, повинні навчатися в підготовчій програмі англійської мови MEF University доки не досягнуть необхідного рівня.

Кандидати на програму права, які не є турецькими мовами або випускниками турецької середньої школи, повинні пред'явити доказ володіння турецькою мовою (TÖMER C).

Рішення про прийняття:

 • Рішення про прийняття подаються заявникам, які відповідають критеріям заявки на основі відносних переваг заявок. Заявників інформують про прийняте рішення та пропозицію про стипендію та просять підтвердити свій намір взяти участь у виплаті депозиту у розмірі 250 доларів США на банківському рахунку університету. Депозит зараховується до вартості навчання першого семестру, але він не підлягає відшкодуванню у випадку відмови від зарахування. Після сплати депозиту видається офіційний акредитив. Прийняті студенти несуть повну відповідальність за їхні візи.

Зарахування до університету:

Зараховані студенти будуть зараховані до університету протягом дат, оголошених університетом на своєму веб-сайті. Для зарахування до університету потрібні такі документи:

 • Оригінал диплома про середню освіту та його нотаріально завірений турецький переклад, якщо він не виданий на турецькій або англійській мові
 • Сертифікат еквівалентності диплома про середню школу від турецького Міністерства освіти (або освітнього аташе консульства Туреччини)
 • Оригінал копії середньої школи
 • Оригінальна система показників результатів тестування (випуск на вищу освіту / вступ до університету) використовується для підтримки заявки, якщо така є
 • Фотокопії сторінки ідентифікаційної інформації паспорта заявника та сторінки, що містить студентську візу. Студентська віза є обов'язковою для всіх іноземних студентів. Її можна отримати в турецькому консульстві в країні заявника, надавши лист-акцепт.
 • Фотокопія перших семи сторінок дозволу на проживання (отримана від Бюро іноземних резидентів)
 • 4 фотографії паспорта (4,5 x 6 см) (зроблені за останні 6 місяців, які чітко визначають особу)
 • Отримання плати за навчання
 • Оригінальна карта показників з визнаного іспиту з мовної кваліфікації (за наявності)

Кандидати, які не завершили процес реєстрації в межах оголошених термінів або надають необхідні документи, втрачають право на навчання в MEF University .

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр інженерії лісової промисловості
  • Sopron, Угорщина
 • Bachelor in Mechanical Engineering
  • Groningen, Нідерланди
 • Бакалавр прикладних наук у галузі передових технологій виробництва та розробки матеріалів
  • Lynnwood, США