Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University, Grenfell Campus

Memorial University, Grenfell Campus

Введення

Меморіальний університет Grenfell Campus розташований у Східній Канаді в місті Корнер-Брук на західному узбережжі Ньюфаундленду.

Унікальне місце Гренфелла пропонує іноземним студентам яскраве, дружнє та безпечне навчальне середовище. У Гренфелле наші розміри класу невеликі, тому легко дізнатися своїх професорів та однокласників - ви не відчуєте себе як вдома. Меморіальний університет також може похвалитися найнижчими показниками міжнародного навчання в країні, пропонуючи вам освіту, яка поважається у всьому світі.

Міжнародні студенти відіграють важливу роль у студентському житті у Гренфелла . Ви станете частиною громади кампуса та додасте до культурної різноманітності громади.

Чому Гренфель? Тому що ми чудово, саме тому.

Ми доступні, маємо чудове місце розташування, пропонуємо невеликі класи у безпечному середовищі, пропонуємо гарантоване студентське житло першим студентам і має найвищі місця.

допустимість

Будучи університетським містечком Меморіального університету, вам сподобається найнижчий рівень навчання в англомовній Канаді. Уряд провінції надає першочергову увагу освіті, забезпечуючи велике фінансування Меморіального університету. Це зобов'язання дозволяє нам забезпечити доступну, але якісну середню освіту.

Малі класи, безпечне середовище

Звичайно, багато університетів мають невеликі класи, але в Гренфеллі ви будете знати своїх професорів за іменами. І Corner Brook теж мало, тому ви будете почувати себе в безпеці в одному з найбезпечніших міст Північної Америки. Ми пропонуємо якісну ступінь бакалавра в галузі мистецтва, бізнесу, освіти, образотворчого мистецтва, медсестер, управління ресурсами та науки. Магістри пропонуються в екологічній політиці та бореальних екосистемах та сільськогосподарських науках. Наше маленьке середовище в університетському містечку допоможе вам процвітати у ваших навчальних заходах. Багато хто з наших студентів також проводять дослідження з професорами - це можливість, яка дасть вам унікальний практичний досвід.

Розташування, розташування, розташування

Гренфель розташований в одному з найкрасивіших куточків країни: чисте повітря, рев океан, величні гори. Західне узбережжя Ньюфаундленду є центром пригод влітку, взимку, навесні та восени. Пішохідні стежки перетинають область. Є місця для катання на лижах, сноуборді, скелелазіння і зліпіна. Курорт Marble Mountain розміщений на висоті 1700 футів на гірськолижному та сноубордовому прогулянках та на трасі "Blow Me Down Trails". У львівському лижному клубі є 42 км доглянутих маршрутів - лише за декілька хвилин від університетського містечка. Також на короткій їзді на автомобілі знаходиться національний парк Грос Морн, об'єкт світової спадщини з морськими входами, багаті лісовими та льодовиковими різьбленими фіордами. Отримайте свій паз на вулиці.

Ми також є процвітаючою театральною спільнотою з декількома постановками кожного року. Наші художні галереї є будинками експозицій з усього світу. Прогуляйтеся по центру міста, щоб дістатися до магазинів, нічних клубів та ресторанів, або відвідайте наші інші торгові райони, включаючи районний торговельний майданчик. Ми маленьке місто з усім необхідним.

Розташування

Розташування
  • Corner Brook

    20 University Drive, Corner Brook, A2H 5G4, Corner Brook

    Запитання