© © Menlo College
Menlo College

Menlo College

Menlo College

Введення

Menlo College - це невеликий приватний студентський коледж, який зосереджується на практичному мистецтві ведення бізнесу в підприємницькій економіці. Коледж Menlo College , Menlo College знаходиться в самому центрі Силіконової долини, недалеко від Сан-Франциско, пропонує ступінь з бізнесу та психології.

Наші студенти приїжджають з усього світу, щоб навчитися практичним діловим мистецтвам, включаючи лідерство, критичне мислення, креативність, командоутворення, спілкування та науку про поведінку. Ми використовуємо переваги сильної підприємницької спільноти навколо нас і вимагаємо стажування в одній з багатьох компаній та інкубаторів, з якими ми маємо партнерські стосунки. Ми дуже пишаємось нашою інтимною та заангажованою студентською спільнотою, що підтримується нашою енергійною та змагальною програмою легкої атлетики.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Atherton

    El Camino Real,1000, 94027, Atherton

    Запитання