Messiah College

Messiah College

Messiah College

Введення

Про Мессіанському коледжі

Месія Коледж - загальнонаціональний приватний християнський коледж із студентським корпусом з 3,305 студентів та аспірантів. Розташована в Мехіконсбурзі Па., Месія знаходиться всього в 12 милях від столиці штату Гаррісберг. Коледж був заснований в 1909 році братами в Церкві Христа. Сьогодні база віри коледжу широко євангельська і включає учнів та працівників з різних конфесій та традицій християнської віри.

Заява про ідентифікацію

Коледж Месії - це християнський коледж ліберального та прикладного мистецтва та наук. Коледж прагне до охопленого євангельським духом, кореневим у традиціях Анабаптистів, Пієтистів та Уесліан християнської Церкви.

Місія

Наша місія полягає в просвіті чоловіків і жінок до зрілості інтелекту, характеру та християнської віри у підготовці до життя служби, лідерства та примирення в церкві та суспільстві.

Мотивований спільною місією

Початковий внесок у нашу місію - розвинути студентів "зрілість інтелекту, характеру та християнської віри" - відбиває інтеграцію спільної віри нашої громади в кожен аспект досвіду Месії. Ця цілісна освітня модель - це сміливе бачення нашого засновника СР Сміта більше 100 років тому і залишається наріжним каменем нашої ідентичності.

Інші основні компоненти служіння місії Месії, лідерства та примирення також міцно кореняться у контексті нашої християнської віри. Ми не просто служимо, тому що це "правильно робити"; ми служимо, тому що Бог закликає нас відкрити наші серця бідним та потребуючим людям і працювати на справедливість там, де панує несправедливість. Ми вчимося вести, віруючи, що Ісус є нашим кінцевим прикладом ведення з співчуттям, повагою та любов'ю. І через нашу віру ми змушені будувати мости розуміння і спокою, щоб продемонструвати примирення любові до Бога іншим.

Наш кампус

Розташований у приміському південно-центральному Пенсільванії, коледж Месія розміщений на 471 живописній акр. Незалежно від того, ви прогуляєтесь по мальовничому бухту Yellow Breeches, що проходить через кампус, слухаючи лекцію в одному з наших найсучасніших академічних будівель, дивлячись на футбольний матч у нашому відкритому спортивному комплексі, вигулюючи при концерт у нашому студентському союзі або просто насолоджуючись красою кампусу, ви будете впевнені, що почуватиметеся як вдома.

Чому ти почуваєшся вдома?

Бо в Месії це більше, ніж прекрасний кампус. Мова йде про гостинність для всієї людини. Відвідування вперше? Повернутися до кампуса для вашого старшого року? Приносіть бабусь і дідусів для Дня свята дівчат? Незалежно від причини, вас завжди зустрічають дружні обличчя та справді корисні люди, які хочуть для вас найкращого.

Створення пристрасті до спільноти

Наш кампус складається з різноманітної групи студентів, співробітників та викладачів. Незважаючи на те, що всі ми можемо приймати з різних місць і фонів, ми робимо пріоритетним заохочення змістовних зв'язків у нашій громаді.

Поки семи академічними будівлями, 12 залами / апартаментами, бібліотеками та багатьма іншими будинками, присвяченими культовим справам, навчанню та студентському життю, становлять наш фізичний кампус, це вже більше 3000 студентів, які роблять благоустрій кампуса Месії - з виконанням дружби, пристрасті до Христос і прагнення до академічної досконалості.

Близько до цього все

Хоча ви не можете сказати в наших мальовничих навколишніх місцях - кампус Месії знаходиться всього за декілька хвилин їзди від сусідніх міських районів. Ресторани в центрі міста, галерейські музеї та спортивні майданчики державної столиці Гаррісбурга розташовані всього за 15 хвилин. А зайняті міські центри Філадельфії, Балтімора, Вашингтона, округ Колумбія та Нью-Йорка - всього за 2-3 години їзди. І коли ви пережили можливості, які можуть запропонувати наші сусідні міста, ми будемо раді вітати вас у діяльності нашого кампуса!

Розташування

  • Mechanicsburg

    Messiah College see new link One College Avenue Mechanicsburg PA 17055, 17055, Mechanicsburg

    Запитання