Metro College Of Technology (Canada)

Metro College Of Technology (Canada)

Metro College Of Technology (Canada)

Введення

Metro College - це зареєстрована PCC відповідно до Закону про приватні кар’єрні коледжі Міністерством вдосконаленої освіти та розвитку навичок (MAESD). Таким чином, MAESD вимагає, щоб певні результати студентів звітувались як ключові показники ефективності (KPI). Три ключові показники ефективності, про які повідомляється, - це швидкість випуску; Рівень зайнятості; та коефіцієнт заборгованості за позиками студентів Щодо рівня зайнятості випускників, з випускниками зв’язуються через шість (6) місяців після закінчення навчання за допомогою телефонних опитувань, проведених Forum Research.

Нижче наведено найновіші KPI. Це представляє дані за 2013 рік. Як опублікувало МАЕСД, „ці звіти є узагальненням результатів пілотного року міністерства для обчислення та публікації KPI KPC. Міністерство використовує уроки, отримані з цього першого циклу збору KPI, для зміцнення методології звітності KPI. Дані KPI допоможуть керівнику приватних коледжів кар’єри встановити вимірювані показники для професійних програм, що надаються у секторі PCC ».

Визначення показників KPI (з MAESD)

Випускний показник

Ступінь випускників - це відсоток студентів, які зарахувались до навчального закладу, які успішно закінчили свої навчальні програми, або як інакше визначено в Директиві № 11 про політику суперінтенданта (Основні показники ефективності та цілі успішності приватних коледжів)

Студенти мають 200% тривалості програми, щоб закінчити навчання, щоб вважатись випускником за програмою “Випускна норма”. Наприклад, для 26-тижневої програми студентам доведеться закінчити навчання протягом 52 тижнів після зарахування, щоб вважатися випускником ставка.

ДИСКОНАЛЬНИЙ РОБОТИ

Рівень зайнятості випускників означає відсоток випускників закладу, які шукали роботу та працевлаштовувались протягом шести (6) місяців після їх закінчення в установі, або якщо встановлено інше. Робоча сила визначається як зайняті, не зайняті, але шукають роботу, або не зайняті, але які прийняли роботу, щоб розпочати найближчим часом. Цей KPI розраховується шляхом зв’язку із статусом зайнятості випускників через шість місяців після закінчення навчання.

Розташування

Розташування
  • Toronto

    Don Mills Road,789, M3C 1T5, Toronto

    Програми

      Запитання