Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences

Введення

Ласкаво просимо до Macromedia University – університету цифрової трансформації

Вибір університету – важливе життєве рішення. Це місце, де ви закладаєте основу для своєї майбутньої кар’єрної мережі, відкриваєте обрану сферу роботи та починаєте формувати свою професійну ідентичність. Ми раді, що ви зацікавилися Macromedia, визнаним приватним німецьким університетом, і хотіли б розповісти вам більше про те, як ми можемо допомогти сформувати ваше майбутнє.

Наші програми – ваше майбутнє

В університеті Macromedia ми зосереджені на наших студентах. Ми прагнемо створити простір, де вони зможуть розвиватися. Ми сприяємо розвитку ключових компетенцій, таких як навички спілкування та підприємницьке мислення. Значна частина наших курсів базується на практичних проектах, які мають форму індивідуального коучингу. Цифрова трансформація докорінно змінює структуру нашого професійного світу, і нам потрібні люди в центрі цих змін, здатні мислити між дисциплінами та брати на себе особисту відповідальність. Це люди, яких ми виховуємо. Як університет для цифрової трансформації, ми бачимо свою роль у сприянні: ми дозволяємо нашим студентам зрозуміти та формувати зміни. Процес і результат можна коротко описати: ви змінюєтеся.

Наші навчальні програми являють собою суміш теоретичних лекцій і практичних проектних робіт. Студентів заохочують брати на себе відповідальність за навчання та їм надається можливість спілкуватися з провідними діячами ЗМІ та ключовими гравцями з міжнародних організацій, які тісно співпрацюють з університетом як запрошені лектори та спонсори проекту. Ми пропонуємо очні курси бакалавра та післядипломні курси магістра для міжнародної кар’єри в секторі ЗМІ та комунікацій. Усі програми акредитовані FIBAA та ведуть до міжнародно визнаного ступеня. Співпраця з нашим британським партнером, Вестмінстерським університетом, дозволяє нам пропонувати додаткові ступені бакалавра в рамках наших програм бакалаврату.

Магістерська програма – формування цифрового майбутнього на вищих посадах

В принципі, магістерські програми Macromedia тісно узгоджені з професійними вимогами медіа та комунікаційної галузі. Цей принцип знайшов відображення в навчальному процесі університету. Усі лекції проводяться англійською мовою та проводяться у стимулюючій та практичній формі в невеликих класах.

Тематичні дослідження, моделювання та проектна робота – переважно у співпраці з медіа-підприємствами – допомагають студентам розвивати досвід, який полегшить доступ до бажаної кар’єри. З невеликими класами та інтенсивним наглядом навчальне середовище Macromedia відображає англосаксонську культуру магістратури, включаючи індивідуальне навчання кваліфікованих викладачів. Наша Вища школа озброїть вас відповідними методами та інструментами, щоб активно формувати постійну трансформацію суспільства та економіки як професіонала, готуючи вас до успішної кар'єри з чудовими перспективами на майбутнє.

Переваги вибору Macromedia University

 • Перше місце в рейтингу CHE 2014/15
 • Невеликі класи з інтенсивним, індивідуальним контролем
 • Всесвітньо визнані, затверджені державою ступені
 • Кампуси в Берліні, Мюнхені та Кельні; Берлін і Мюнхен увійшли до десятки найкращих студентських міст 2017 року за версією Top Universities
 • Автентичні, орієнтовані на практику проекти з понад 500 відомими компаніями
 • Викладачами є висококваліфіковані професори та інсайдери галузі
 • Добре обладнані медіа-лабораторії
 • Хороші кар'єрні перспективи в Німеччині: віза на 18 місяців після успішного закінчення навчання
 • Майстер-класи проходять три дні на тиждень
 • Програми навчання повністю англійською мовою
 • Кампуси розташовані у провідних промислових містах Німеччини
 • Всесвітня мережа університетів-партнерів

Особливості кампусу

Наш кампус – пов’язаний з провідними гравцями галузі Німеччини

Наші кампуси розташовані в деяких із найжвавіших міст Німеччини: Мюнхені, Штутгарті, Кельні, Гамбурзі, Фрайбурзі, Лейпцигу та Берліні. Наші студенти отримують вигоду від чудового зв’язку з місцевою промисловістю в кожному кампусі. В університеті працює близько 100 професорів і відомих вчених і експертів із медіа-компаній, міжнародних компаній, університетів і комунікаційних агентств. Наразі було зараховано близько 3000 студентів, у тому числі все більше іноземних студентів, які обирають навчання в Macromedia, допомагаючи зміцнити вже процвітаючу космополітичну культуру в Macromedia University.

  Розташування

  Розташування
  • Munich

   Macromedia University of Applied Sciences Sandstrasse 9, 80335, Munich

   • Berlin

    Macromedia University of Applied Sciences Mehringdamm 33, 10961, Berlin

    Запитання