Keystone logo
Marbella International University Centre BA (Hons) Міжнародний бізнес-менеджмент
Marbella International University Centre

BA (Hons) Міжнародний бізнес-менеджмент

Marbella, Іспанія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 18 900 / per year

На кампусі

Введення

Ми допоможемо вам отримати огляд найактуальніших тем міжнародного бізнесу. Ми формуємо ваше розуміння того, як багатонаціональні компанії та їхні стратегії застосовуються до нещодавно отриманих знань на практичних прикладах і сучасних бізнес-кейсах. Ми прагнемо надати вам інструменти, необхідні для досягнення успіху в кар’єрі та отримання цінного ступеня, присудженого Університетом Західного Лондона.

Ми допомагаємо вам навчитися приймати важливі рішення та розробляти бізнес-стратегії, одночасно вдосконалюючи вашу здатність впливати на інших у різних культурах, бізнес-функціях та ієрархіях. Ми прагнемо надати вам інструменти, необхідні для досягнення успіху в кар’єрі та отримання ступеня.

Ми пропонуємо ступінь бакалавра (з відзнакою) з управління міжнародним бізнесом, який спирається на сучасні бізнес-концепції та професійний досвід галузі в усьому світі. Наша команда викладачів-спеціалістів у сферах бізнесу, економіки, фінансів, маркетингу, комунікаційного дизайну та ведення переговорів надасть вам інструменти, необхідні для досягнення успіху в кар’єрі та отримання наукового ступеня. На додаток до нашої основної команди курсу, кілька запрошених експертів галузі беруть участь у гостьових лекціях протягом курсу.

У MIUC ми надаємо вам теоретичні та практичні інструменти для розвитку ваших навичок критичного та творчого мислення та процвітання в глобалізованій економіці. Наші викладачі використовують свій досвід, щоб навчити вас відповідній теорії, а також галузевій практиці, наголошуючи на можливостях, які пропонує вища освіта, яка базується на інтернаціоналізмі та практичності.

Наша програма має модульну структуру, що охоплює три роки навчання в бізнесі та його шляхах. Ми пропонуємо обов’язкові модулі, які надають вам основні знання та навички, які вам потрібні, тоді як факультативні та мовні модулі дозволяють вам сформувати свій курс відповідно до ваших інтересів і кар’єрних прагнень.

Протягом наступних трьох років ми проведемо вас через вивчення менеджменту міжнародного бізнесу, міжнародних фінансів та міжнародного маркетингу. Ви також вивчите різні міжнародні бізнес-контексти, розташовані на ринках, що розвиваються, і в розвинених економіках. У MIUC ми заохочуємо вас активно підходити до свого навчання, інформуючи та формуючи напрямок вашого навчального шляху та майбутньої кар’єри.

Для цього ступеня ми навчимо вас, як:

  • Сформулюйте та реалізуйте успішну бізнес-стратегію.
  • Створюйте можливості для бізнесу за допомогою масштабованих, стійких бізнес-моделей.
  • Розробіть HR-стратегії, що детально описують наймання, управління продуктивністю та розвиток робочої сили.
  • Керуйте нематеріальними активами, такими як продукт, ціна, розміщення та просування.
  • Зміцніть свою позицію на переговорах шляхом ретельної підготовки, аналізу та кількісної оцінки альтернатив угоді.
  • Займайтеся управлінням процесами, управлінням ланцюгом поставок і управлінням відносинами з клієнтами.
  • Плануйте та контролюйте ресурси та процеси для досягнення конкретних цілей у рамках тимчасових зусиль.
  • Опануйте перетворення бізнес-метрик у бізнес-аналітику, керуючи механізмами контролю для реалізації стратегії. Ми прагнемо надати вам інструменти, необхідні для досягнення успіху в кар’єрі та отримання наукового ступеня.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання