Keystone logo
Marbella International University Centre Бакалавр (з відзнакою) політики та міжнародних відносин
Marbella International University Centre

Бакалавр (з відзнакою) політики та міжнародних відносин

Marbella, Іспанія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 18 900 / per year

На кампусі

Введення

Ви можете вивчати міждисциплінарний ступінь з міжнародних відносин, який базується на академічних галузях політології, історії, права та економіки. Ми прагнемо надати вам інструменти, необхідні для досягнення успіху в кар’єрі та отримання цінного ступеня, присудженого Університетом Західного Лондона.

Ви заінтриговані походженням глобальних труднощів і потенційними способами їх вирішення? Чи розмірковуєте ви над обґрунтуванням урядового та міжнародного організаційного вибору? Наш курс політики та міжнародних відносин розроблений, щоб розгадати ці та багато іншого.

Використовуючи аналітичне читання та дискурс, ви покращите своє розуміння сучасного глобального ландшафту на місцевому, регіональному та глобальному рівнях. Крім того, цей політичний ступінь озброїть вас адаптивними навичками ефективного вирішення проблем і здатністю до незалежного мислення.

Після закінчення ви будете володіти прагматичними дослідницькими можливостями та широтою знань, які можна ефективно використовувати в різних професійних сферах у політичній сфері та за її межами.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання