Morehouse College

Morehouse College

Morehouse College

Введення

Чоловіки Морхауса прагнуть бути достатньо високими, щоб носити нашу корону великих сподівань і титул Морхаус. Morehouse Man - це академічний, інтелектуальний та професійний успіх. Натхненний сильними, розумними, критичними та підтримуючими братами та вчителями, чоловік Моурус намагається зробити те саме.

Брати Морхаузи стають і залишаються найвпливовішими провідниками та найближчими друзями Морехауза. З першого дня їх брати надихають їх, кидають їм виклик, притягають до відповідальності і стоять поруч з ними. Братство Морхаус поширюється на покоління, по всій країні, а також у кожну галузь та сферу життя.

У цій згуртованій культурі професори роблять більше, ніж навчають - вони навчають, виховують та заохочують. Вони пропонують мудрі настанови та досвідчені перспективи, кидаючи виклик Людині Морхауса поставити під сумнів їхні припущення та підняти свої амбіції. Morehouse не підштовхує Morehouse Man у правильному напрямку - ми показуємо вам, як це відкрити для себе, як знайти свій справжній шлях. І володіти ним.

Чоловіки Морхауса прагнуть не лише типових успіхів. Вони прагнуть постійно вдосконалювати себе та свої громади. І хоча ступінь відкриває двері, наша місія полягає в тому, щоб забезпечити, щоб, коли Людина Мореус проходить через них, вони увійшли як людина сильного розуму та характеру. Людина, яка знає все, на що здатна. Людина, яка знає себе. Лідер. Людина в повному обсязі.

Розташування

  • Atlanta

    Westview Drive Southwest,830, 30314, Atlanta

    Запитання