Morgan State University

Morgan State University

Morgan State University

Введення

Ласкаво просимо до Morgan State University !

Morgan State University , заснований у 1867 р., Є докторською науково-дослідною установою, класифікованою Карнегі, що надає інструктаж багатонаціональному, багаторасовому, багатонаціональному студентському корпусу та пропонує понад 125 академічних програм, що ведуть до ступеня бакалавра до доктора. Як Видатний державний університет містобудівних досліджень Меріленда, Морган виконує свою місію щодо вирішення потреб та завдань сучасного міського середовища шляхом інтенсивного вивчення на рівні громади та піонерських рішень.

Розташований у чарівному житловому районі північно-східного Балтімору поблизу історичних районів парку Морган та парку Вілсона, вражаючий, 152-акровий кампус Моргана має сучасні засоби, орієнтовані на інноваційне навчання та навчання у 21 столітті. Кампус, призначений Національним скарбом Національним трестом зі збереження історії, пропонує безпечне та привабливе навчальне середовище з легким доступом до найкращого, що може запропонувати місто: культура, експонати, їдальні, покупки, заходи, оглядові пам’ятки та зайнятість. Можливості поза містом також поширюються на громадські проекти та громадянську участь.

Морган закінчив понад 50 000 кандидатів з моменту свого заснування понад 150 років тому, створивши пристрасно відданий корпус випускників, які знайшли успіх у всіх сферах діяльності, у США та за його межами. Морган серед найрізноманітніших історично-чорних коледжів та університетів, а також найбільший в штаті Меріленд, Морган прагне забезпечити, щоб двері вищої освіти були відкриті якомога ширше.

Морган з першого погляду

Morgan State University , навчальний заклад, розташований у мікрорайоні Балтімора, штат Меріленд. Кампус займає площу понад 143 десятини.

Університет пропонує широкий спектр академічних програм через докторантуру. Морган також є членом-засновником Середньо-Східної атлетичної конференції (МЕАК).

Morgan State University є рівними можливостями утверджувальних дій вищої школи. Див. Політику щодо недискримінації.

Діяючи законодавчий орган штату Меріленд, університет був визначений як Видатний громадський міський дослідницький університет штату Меріленд, відповідальний за задоволення потреб мешканців, шкіл та організацій у столичному районі Балтімора. Morgan State University розташований у житловому районі північно-східного міста Балтімор. До нього легко дістатися з центру міста, Балтіморової дороги та Міждержавної 95. Щорічно школа зараховує в середньому 7,7 тис. Студентів на програми з рівня бакалаврату через ступінь доктора.

Морган був названий на честь преподобного Літтлтона Ф. Моргана, який обіймав посаду голови опікунської ради з 1876-1886 років. Морган раніше був відомий як Біблійний інститут століття. Він був названий Морган-коледжем у 1890 році.

Морган приваблює студентів з кожної держави та багатьох зарубіжних країн. Близько 35% усіх студентів, які навчаються в Моргані, є поза штатом Меріленд. Це один із провідних вітчизняних закладів за кількістю заявок, отриманих від випускників афро-американських вузів. Найбільшими джерелами його зарахування за межами штату Меріленд є Нью-Йорк, Нью-Джерсі та Пенсильванія.

Університет має вичерпну програму підготовки бакалавратів з більш спеціалізованими пропозиціями на рівні магістра та доктора. Морган традиційно робив сильний акцент на мистецтві та науках на рівні бакалаврату та підготовці студентів до вищої освіти. Крім того, він пропонує різноманітні програми в професійній галузі, включаючи інженерію, бізнес, освіту вчителів, архітектуру, управління гостинністю та соціальну роботу.

Хоча Морган - історично чорний заклад, він обслуговував студентів різного та етнічного походження. Сьогодні її місією є зарахування студентського корпусу, який відрізняється своїм соціально-економічним та академічним статусом, та надання повного спектру досвіду та послуг, що дозволяють йому успішно обслуговувати студентів із найрізноманітнішими цілями та потребами.

Університет присуджує африкансько-американським студентам більше ступенів бакалавра, ніж будь-який кампус в штаті Меріленд. У багатьох галузях, особливо в галузі техніки та наук, Морган припадає на великі відсотки ступенів, отримані афро-американцями з установ Меріленда. Вищий середній відсоток випускників Моргана вступає до аспірантури та професійної школи. Історично склалося так, що університет посідає одне з найбільших загальнодержавних містечок на загальнодержавному рівні за кількістю випускників, які отримують докторат.

люб’язно надано Morgan State University

131231__PAG3681-Pano.jpg

Бачення, місія та основні цінності Morgan State University

Бачення та заява про місію Morgan State University , а також його основні інституційні цінності відповідають класифікації Університету Карнегі як докторський науково-дослідний університет і спрямовані на спрямування стратегічного зростання Моргана протягом наступного десятиліття.

Заява про бачення

Morgan State University - головний державний міський дослідницький університет у штаті Меріленд, відомий своєю досконалістю у викладанні, інтенсивних наукових дослідженнях, ефективній державній службі та громадській діяльності. Морган готує різноманітних та конкурентоспроможних випускників для успіху в глобальному взаємозалежному суспільстві.

Опис місії

Morgan State University слугує громаді, регіону, державі, нації та світу як інтелектуальний та творчий ресурс, підтримуючи, розширюючи можливості та готуючи якісних, різноманітних випускників до керівництва світом. Університет пропонує інноваційний, інклюзивний та відмінний освітній досвід для широкого прошарку населення в широкому спектрі дисциплін на рівні бакалаврату, магістра, доктора та професіонала. Завдяки спільним пошукам, науковим дослідженням, творчим починанням та відданій державній службі, університет надає значного пріоритету вирішенню суспільних проблем, особливо тих, що є поширеними в міських громадах.

Основні цінності

Наступні інституційні основні цінності спрямовують на сприяння навчанню та успіху студентів, стипендіатам та науковим викладачам та залученню громади в Моргані:

  • Відмінник. Досконалість у викладанні, наукових дослідженнях, стипендіях, творчих починаннях, студентському обслуговуванні та в усіх аспектах діяльності університету в Моргані постійно ведеться з метою забезпечення інституційної ефективності та результативності.
  • Цілісність. У Моргана чекають чесних комунікацій, етичної поведінки та відповідальності за слова та вчинки від усіх членів університетської спільноти.
  • Повага. До кожної людини в Моргані слід поводитись з повагою та гідністю, і до неї слід ставитися справедливо у будь-яких ситуаціях.
  • Різноманітність. Широке розмаїття людей та ідей вітається та підтримується в Morgan як важливе значення для якісної освіти в глобально взаємозалежному суспільстві. Студенти матимуть розумний та доступний доступ до широкого спектру високоякісних освітніх програм та послуг.
  • Інновації. Морган заохочує та підтримує своїх викладачів, співробітників та студентів у всіх формах стипендій, включаючи відкриття та застосування знань у навчанні та навчанні та в розробці інноваційних продуктів та процесів.
  • Лідерство. Морган прагне забезпечити суворі академічні навчальні програми та складні спільні навчальні можливості для сприяння розвитку лідерських якостей у студентів та сприяння розвитку лідерства серед викладачів, співробітників та студентів.

Коротка історія Morgan State University

Створена в 1867 році як Столітній біблійний інститут Балтіморською конференцією методистської єпископської церкви, первісною місією закладу було навчання молодих людей у служінні. Згодом вона розширила свою місію щодо навчання як чоловіків, так і жінок як викладачів. Школа була перейменована в Морганський коледж у 1890 році на честь преподобного Люттлтона Моргана, першого голови його опікунської ради, який дарував землю коледжу. Морган присвоїв свою першу ступінь бакалавра Джорджу Ф. Макмехену в 1895 році. Макмекен пізніше отримав ступінь юридичного факультету в Єльському і, врешті, повернувся в Балтимор, де став громадянським лідером і одним із найсильніших прихильників Моргана.

У 1915 році покійний Ендрю Карнегі надав школі умовний грант у розмірі 50 000 доларів на центральну академічну будівлю. Умови гранту включали придбання нового майданчика для Коледжу, оплату всіх невиконаних зобов’язань та будівництво будівлі, яка буде названа його ім’ям. Коледж відповідав умовам і переїхав до свого теперішнього місця в північно-східному Балтіморі в 1917 році. Карнегі Холл, найстаріша оригінальна споруда в теперішньому кампусі МДУ, була споруджена через два роки.

Морган залишався приватним закладом до 1939 року. Того ж року штат Меріленд придбав школу у відповідь на державне дослідження, яке визначило, що Меріленд повинен забезпечити більше можливостей для своїх чорношкірих громадян.

З моменту свого існування як громадського містечка Морган був відкритим для студентів усіх рас. На той час, коли він став громадським містечком, Коледж став відносно всебічним закладом. До середини 1960-х, коли викладачі коледжів штату розпочали свій перехід до містечок гуманітарного мистецтва, Морган та Університет Меріленд-коледж-парку були єдиними двома громадськими містечками в штаті з комплексними місіями.

Коли вчительні колегії Меріленда почали розширювати свої цілі, Морган та інші подібні установи були переведені на державну систему коледжів, якою керувала опікунська рада. Однак у 1975 р. Державне законодавство призначило Моргана як університет, надало йому повноваження пропонувати докторати та передбачило можливість знову створити власну управлінську раду. У 1988 році Меріленд реорганізував структуру вищої освіти та зміцнив свою координаційну раду - Комісію з вищої освіти. Кампуси в системі державних коледжів стали частиною системи університету Меріленда. Морган та коледж Сент-Мері в штаті Меріленд були єдиними державними установами, що надавали бакалавр, уповноваженим мати власні управи. Законодавство також посилило повноваження Моргана пропонувати передові програми та призначило кампус як Громадський міський університет Меріленда.

Відвідування Моргана

Університет має переваги як заміського життя, так і близькості до міського центру. Побудований на двох схилах, кампус стратегічно розташований у мальовничому північно-східному районі Балтімора, міста з населенням понад 657 000, і оточений швидко зростаючими житловими громадами. До центру міста легко дістатися з університетського містечка.

Інформація про Балтімор

Кампус Моргана в північно-східному Балтіморі забезпечує легкий доступ до всього хорошого, що може запропонувати місто: музеї світового класу, Симфонія Балтімора, великі джазові клуби, етнічні фестивалі, казкові ресторани, спорт у вищій лізі, шопінг та екскурсії у Внутрішній гавані. Ви також знайдете великі можливості для стажувань, громадських проектів та іншого досвіду поза містом, який Chase Econometrics вважає одним із перших десяти майбутніх ринків зайнятості в Америці.

Де зупинитися

Приміська обстановка Моргана - це просторий кампус площею 140 акрів, розташований у приємному житловому мікрорайоні, розташованому серед пагорбів у північно-східній частині міста Балтімор. До кампусу можна дістатися з готелів в районі Внутрішньої гавані приблизно за п’ятнадцять хвилин. Кампус знаходиться в десяти хвилинах від проживання в районі Тоусон і в 10-15 хвилинах від готелів в окрузі Північний Балтимор.

Розташування

  • Baltimore

    East Cold Spring Lane,1700, 21251, Baltimore

Запитання