Keystone logo
MorningStar University

MorningStar University

MorningStar University

Введення

Наша місія в MorningStar University ( MSU ) полягає в тому, щоб підготувати людей до того, щоб вони ходили за їхнім високим покликом. В MorningStar University ми прагнемо розвивати студентів духовно, розумово та фізично, надаючи їм можливість продовжувати своє керівництво, закликаючи з баченням, мужністю та доброчесністю.

Коледж лідерства - це навчальна програма, розроблена з урахуванням наступних цілей: Виховувати рішучих та стійких християнських лідерів, які твердо тримаються своєї віри, покірно йдуть перед Богом і мають витривалість для створення тривалих змін у світі; Надати кожному студентові навички та інструменти, необхідні для того, щоб бути успішним лідером у будь-якій сфері впливу, до якої вони покликані; Допомогти кожному студенту зрозуміти свою унікальну сутність у Христі та виявити їхню мету та долю у Божому плані; Щоб духовно зміцнити та дозріти кожного учня, щоб він ходив у здоров’ї та цілісності у кожній сфері свого життя.

Хоча коледж лідерства MSU не є біблійною школою, Біблія є нашим основним підручником. Ми віримо, що це Слово Боже і вигідно навчати, докоряти, виправляти та навчати всій праведності.

Коледж керівництва також не є семінарією, хоча ми готуємо лідерів як служителів Божої любові та сили. Різниця полягає в тому, що не всі службові керівники навчались тут, щоб заходити до церкви. Деякі наші студенти стають бізнес-лідерами, інші переходять на державні посади, а треті - мистецтв. Ми піднімаємо керівників служінь у всіх сферах впливу.

Розташування

  • Fort Mill

    Star Light Drive,375, 29715, Fort Mill

    Запитання