Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Введення

Університет, заснований у 1991 році, давно здобув репутацію завдяки своїй всебічній програмі академічної освіти та мотивованому студентському колективу. Зацікавлені студенти можуть обрати близько 50 навчальних програм, які викладаються на трьох кафедрах в Магдебурзі та на двох кафедрах у Стендалі. Близько 130 професорів гарантують дуже хороший коефіцієнт контакту між співробітниками та студентами - приблизно 4200 студентів у Магдебурзі та 2100 у Стендалі. Починаючи з зимового семестру 2005/06 рр., Університет пропонує виключно навчальні програми для бакалаврів та магістрів.

Міжнародний

Університет підтримує контакти з більш ніж 100 університетами по всьому світу. Пропонуються численні програми обміну та кілька міжнародно-орієнтованих дипломних програм.

Навіщо вчитися в університеті Магдебург-Стендаль?

Дізнайтеся, чому Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences є найкращим вибором для Вас - як для перебування за кордоном, так і для програми навчання.

Молодий університет

Ви та Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences маєте багато спільного. Наприклад, університет був заснований у 1991 році, а це означає, що він, мабуть, приблизно вашого віку.

Інноваційні програми ступеня

Якщо ви плануєте вчитися в такій іноземній країні, як Німеччина, вам, мабуть, сподобається нове та захоплююче. Ідеально! Університет пропонує нові захоплюючі галузі навчання, такі як Прикладні дослідження дитинства, безпека та запобігання небезпекам та тлумачення мови жестів.

Мовні курси та культурні заходи

Якщо ви читаєте це, ви, напевно, вже вивчили принаймні іноземну мову, а саме англійську. Чудово! Університет надає широкі можливості для розширення кругозору за допомогою мовних курсів та культурних заходів.

У самому серці Німеччини

Центральне розташування обох місць у Німеччині забезпечує швидке сполучення з Берліном, Ганновером або Лейпцигом. Ідеально підходить для екскурсій у ці міста!

Практично орієнтоване навчання

Університет фокусується на практико-орієнтованих дослідженнях, які пов'язують навчання в класі з практичним досвідом, а не надто теоретичними лекціями, такими як середня школа.

Низькі витрати

Якщо ви збираєтеся розпочати своє студентське життя, ви, мабуть, думаєте про студентський бюджет. Нема проблем! Плата за семестр є доступною, і в Магдебурзі вона також включає використання місцевої транзитної системи. Житло в Магдебурзі та Стендалі має низьку ціну та якість.

Зелені кампуси

Студентське життя - це не лише навчання, а й розваги! Студентський комітет організовує вечірки, спортивний офіс підтримує вашу активність, а зелені містечка ідеально підходять для відпочинку після уроків.

Розташування

  • Magdeburg

    Hochschule Magdeburg-Stendal Dezernat II - SG Studentische Angelegenheiten Postfach 3655

  • Stendal

    Osterburger Straße 25, 39576, Stendal

Запитання