Montana State University Billings

Montana State University Billings

Montana State University Billings

Введення

MontanaUni101

Університет штату Монтана Біллінгс є невід'ємною частиною спільноти Біллінгс і середовища навчання особистісно-орієнтованому з перших днів, як Східна Монтана коледжу. Заснована в 1927 році, університет продовжує плекати давні традиції доступу до освіти, педагогічної майстерності, громадянської активності і зміцнення спільноти в міських умовах. У класі і в суспільстві, студенти отримують різнобічну унікальне утворення і підготовку молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра для кар'єри в Університеті п'яти коледжів - мистецтв і наук, бізнесу, суміжних професій охорони здоров'я, освіти і технологій.

Загальна інформація

Розташований в самому великому місті в державі, Університет штату Монтана Біллінгс і спільнота Біллінгс об'єднати унікальний досвід коледжу: заручений і заохочення викладачів; доброзичливі люди; сприятливою спільноти; і неймовірні можливості для отримання освіти. Жителі Біллінгс мають довгий послужний список підтримки в університет через стипендії, стажування та громадянської активності. Регіональний роздрібної торгівлі, фінансових і медичних хаб, Біллінгс пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування, особистих зв'язків і можливостей лідерства через три кампусів поширилася по місту.

Життя на головному кампусі відображає структуру Біллінгс: Студенти раді поспілкуватися на деякі з 110 паркової акрів біля підніжжя вражаючих Rimrocks або взяти участь в різних культурних, обслуговування, спортивних або освітніх заходів.

Будь мотивовану відзнакою студент або першого покоління учасник, всі учні знайдете проблеми, які виконують як індивідуальні цілі і потреби суспільства.

MontanaUni102

основний Призначення

Для того, щоб гарантувати, що всі члени університетської спільноти досягають свого індивідуального потенціалу

Місія

МГУ Біллінгс надає досвід університету, який характеризується:

 • відмінно Навчання
 • Підтримка індивідуального навчання
 • Участь у громадянській відповідальності
 • Інтелектуального, культурного, соціального та економічного співтовариства Підвищення

Зір

Університет штату Монтана Біллінгс буде визнаний в якості регіонального лідера по:

 • Викладання & Learning
 • Перекладаючи знання на практиці
 • Дослідження для майбутнього
 • Беручи Лідерство для кордонів інтелектуального, культурного, соціального та економічного розвитку Поза університету

Основні цінності

Чесність
Дії МГУ Біллінгса етичному і принциповий, щоб забезпечити гідність & справедливість для всіх

Перевага з питань освіти
МГУ Біллінгс пропонує відмінні програми & стимулюючі досвід в галузі освіти для різноманітного університетської спільноти

успішності учнів
МГУ Біллінгс забезпечує академічну підтримку & адміністративні послуги для сприяння академічній і професійній досягнення університетської спільноти

Спільнота Учнів
МГУ Біллінгс поважає і плекає різноманітність в інтелектуальний внесок і науки, збагачуючи як університет & його розширене співтовариство

змістовне взаємодію
МГУ Біллінгс підтримує всіх членів університетської спільноти в їх індивідуального росту по відношенню до себе, індивідуального почуття мети і прийняття цивільних обов'язків

відповідна реакція
МГУ Біллінгс відповідає мінливих потреб наших учнів з поінформованого дії і інновацій на основі існуючих стандартів освітнього і технічної досконалості

MontanaUni103

Університет стратегічних ініціатив

ПРОГРАМИ
Створення та підтримка життєво важливих відмінних, академічних програм та послуг для 21 учнів століття.

факультет Досконалість
Вирощують передового досвіду в області і за межами класної кімнати, в наукових починаннях & зразкову службу через викладачів і співробітників розвитку, підтримка науки, подальшої оцінки, і визнання професійних послуг.

потреби учнів
Визначити потреби всіх учнів і забезпечити доступ до досвіду університету, який виконує як індивідуальні цілі & потреби суспільства.

Соціальна справедливість
Модель соціальної справедливості і свідомість, гарантуючи, що всі члени нашого кампусу спільноти зростає через їх досвіду університету.

дослідницькі ініціативи
Збільшення ініціатив зростання, професіоналізм і дослідження всіх академічних програм & послуг для студентів.

економічний доступ
Доповніть місцеві, державні & регіонального економічного розвитку за рахунок міцності фінансової бази університету та внесок наших учнів в їх громадах.

Глобальна Обручка
Збільшення персоналу, викладачів & обізнаності студента, розуміння, участь в & міжнародної спільноти.

університет Інфраструктура
Забезпечити адміністративну, експлуатаційну та фізичну інфраструктуру, яка повністю підтримує перевагу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Billings

  1500 University Drive

Запитання