Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Введення

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ПРЕЗИДЕНТА

Будучи в якості єдиного університету, Монгольський університет природничих наук (MULS) явно фокусується на освіту, наукові дослідження та інновації в галузі наук про життя, які складають основу економіки Монголії, яка пропонує широкий спектр навчальних програм, які живлять майбутнє фахівців і керівників для монгольського суспільства.

MULS є академічною установою, орієнтованим на розвиток атмосфери, яка надає нашим студентам і дослідникам свободу повністю присвятити себе навчанню. Наша місія полягає в тому, щоб стати одним з провідних науково-орієнтований університет, де професора прагнуть до досконалості в галузі освіти і наукових досліджень, в той час як студенти роблять за видатні досягнення в навчанні, як ми вважаємо, що ключ до розкриття нових знань є міждисциплінарні дослідження, дослідження, інновації та розширення. Ми вважаємо, що роль ми граємо в реалізації екологічно стійкого суспільства має важливе значення, і це наш обов'язок як провідного науково-орієнтованих навчального закладу активно брати участь в нашій філософії Місія-орієнтованих досліджень і освіти в напрямку сталого розвитку з цілями, що кожен студент повинен бути в якості спостерігача, кожен професор повинен бути в якості менеджера знань, який забезпечує наукову концепцію для студентів шляхом простого підходу, і кожен дослідник повинен бути власником високих технологій на основі R & D.

Ми досягли значного прогресу в інтернаціоналізації і зміцнили наші заклади із зарубіжними університетами, які зміцнюють наші наукові і культурні обміни. У сучасному суспільстві, тільки істинним інтелігентом з практичними експертними знаннями і сильні рішення проблем можливостей може забезпечити майбутнього успіху. Для цього, MULS впроваджує різні стратегії в галузі освіти, щоб гарантувати, що наші студенти отримують високий рівень спеціальних знань, що дозволить їм стати свіжі і динамічні громадяни, які будуть внести важливий вклад в Монголії.

НАШЕ БАЧЕННЯ:

Для того, щоб стати світовим лідером в університет

Наші цінності:

Сприятливий викладання і навчання Розумний, креативний і відповідальний колектив Надихаюче і добре мотивований студент з хорошими людськими почуттями і етикою Керівництво для розвитку Забезпечені випускників, які сприятимуть розвитку країни

MULS Погляд

встановлено: тисяча дев'ятсот сорок дві

Факультет: Близько 411 членів факультету

Студенти

Бакалаврат - Близько 9 086 Випускає і професійних студентів - Близько 2 630 Разом - близько 11 716

Почесті

16 академіки Академії наук Монголії, 7 наукових відкриттів, 17 лауреатів Державної премії

холдинги в сфері нерухомості

Головний кампус - 12,4 га /30.64 акрів

Сільський навчальний центр - 322,2 га /796.17 акрів

колекція Бібліотека

Центральна бібліотека сільського господарства - найбільша академічна бібліотека в області сільського господарства, включає в себе близько 162 тис підручників, за оцінками, 820 рукописних елементів і 905 наукових журналів, близько 60 електронних книг. Доступ до цієї колекції забезпечується майже 12 бібліотечних працівників, які працюють в 3-х залах бібліотеки.

Школи та інститут

Монгольський університет природничих наук складається з 5 основних академічних підрозділів - школи і 4 науково-дослідних установ, які пропонують курси і удостоєні вчених ступенів.

найманого

За рішенням Ради керуючих університету англійська назва університету як під назвою "Монгольського державного університету сільського господарства" було змінено на "монгольського університету наук про життя" в липні 2014 року.

Розташування

  • Ulaanbaatar

    17024 Zaisan, Khan-uul District, , Ulaanbaatar

Запитання