Murray State University Бакалавр історії
Murray State University

Бакалавр історії

Murray, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

За вказівками доктора Роберта Джексона, президента Murray State University , історичний факультет тимчасово закритий для громадськості, щоб захистити нашу громаду від поширення Covid-19. Онлайн-або альтернативні інструктажі, що діють у понеділок, 23 березня 2020 р., Триватимуть до кінця весняного семестру.

Будь ласка, зв'яжіться з доктором Кеті Каллахан, завідувачем кафедри, якщо у вас виникнуть запитання або проблеми за адресою [email protected].

Історичний відділ штату Мюррей пропонує пристрасну команду науковців, яка оживає в класі широкий спектр світових цивілізацій. Ми любимо те, що робимо, але чому вам варто розглянути вивчення історії?

Це питання "що таке історія?" стільки разів відповідали гостро, але найбільші уми відповідних поколінь завжди повертаються до однієї головної теми: знання про наше минуле є ключем до розуміння нашого сьогодення.

Робота історика вимагає оволодіння низкою навичок - головним чином терпінням, увагою до деталей, аналітичним мисленням та чітким спілкуванням - які є дуже корисними для цілого ряду кар’єрних шляхів. Фахівці історії стають викладачами, дослідниками, юристами, письменниками телебачення та кіно, діловими людьми та урядовцями. Історія відкриває двері, і ти вирішуєш, яка кар’єра лежить з іншого боку.

Про Школу

Запитання

Подібні курси