Nakhchivan University

Nakhchivan University

Nakhchivan University

Введення

Nakhchivan University був створений у 1999 році Міністерством юстиції Азербайджанської Республіки та розпочав свою діяльність як вищий навчальний заклад. Університет є єдиним приватним університетом, розташованим за межами столиці Азербайджану, Баку.

В університеті працює 4 факультети, 10 кафедр та 6 центрів. В даний час 81 вчитель займається підготовкою близько 1000 студентів. Серед них є члени НАНА, доктори наук, професори, викладачі.

У 2016-2017 навчальному році в університеті навчаються бакалавр з 15 спеціальностей та магістрів з 6 спеціальностей.

Університет має багату матеріально-технічну базу. Був побудований чудовий університетський містечко, що складається з 7 будівель та допоміжних приміщень. Існують навчальні будівлі, які ідеально архітектурно та педагогічно розвинені, зі смаком оформленими аудиторіями, кабінетами та центрами. Останні тренінгові технології використовуються в процесі навчання.

67915_20180107Dh2Ck4wVlnF11lXA_jBMvc_large.png

Є цифрова бібліотека, наукова бібліотека з багатим книжковим фондом, гарний спортивний комплекс та конференц-зал, сучасний гуртожиток з усіма зручностями та триповерховий соціальний центр.

Університет співпрацює з 51 університетом у світі. Він є членом трьох міжнародних освітніх організацій. Університет бере участь у міжнародних програмах та проектах.

Університет "Нахчыван" - це престижний навчальний заклад з унікальним місцем серед університетів Азербайджану. Головна мета, яку ми встановили, полягає у підготовці висококваліфікованих кадрів для забезпечення нашої незалежності, захисту цілісності країни, набуття національних цінностей та роботи з розвиненими країнами.

Можливості, наявні в університеті, що мають серйозну структуру освіти, є ключем до досягнення цієї мети. Ці можливості включають державну допомогу, що надаються університету, високу академічну дисципліну, постійне професійне штатне навчання членів кафедри, наявність високих академічних інтересів у студентів, забезпечення навчального процесу найновішими ІКТ тощо. може бути показаний. Університетська кредитна система призвела до підвищення якості освіти, використання ІКТ та вивчення іноземних мов. Ми вважаємо, що наші випускники активно працюють у соціально-економічному житті нашого суспільства та представляють нашу гідність в нашій країні та нашому державі в багатьох країнах як наше найбільше досягнення.

67916_20180107vPGW1NGZ6VWG2vw5_A5j8M_large.png

Розташування

  • Nakhchivan

    Babak avenue, 1, Nakhchivan, Azerbaiyán, , Nakhchivan

Запитання