National Institute Of Technology - ITENAS

National Institute Of Technology - ITENAS

National Institute Of Technology - ITENAS

Введення

Національний технологічний інститут (ITENAS) в Бандунгу - це заклад вищої освіти, розташований на вулиці ПКХ Мустофа № 23, Бандунг. Лежачи в самому центрі району, до якого легко дістатися з різних напрямків, Кампус вважається стратегічним. Ітенас також називають одним із найжвавіших та найцікавіших містечок, оскільки він оточений торговими центрами, кулінарними центрами, друкарнями та корпусами.

Національний технологічний інститут (Institut Teknologi Nasional / ITENAS) в Бандунгу був заснований Освітньою фундацією Даян Сумбі. Спочатку Ітенас був академією, створеною 14 грудня 1972 року (на основі указу, виданого Правлінням освітнього фонду Даян Сумбі № 01 / Kep / DS / 1972) під назвою Національна технологічна академія (Akademi Teknologi Nasional / ATENAS) .

Академія складалася з чотирьох (4) кафедр, тобто архітектури, цивільного, електротехнічного та інженерного. У той час проф. Р. Суетоджо, Ірландія, був призначений директором Атенасу. У 1984 році Атенас змінився на Ітенас одночасно з призначенням Р. Мансоера Віратмаджі, Ірландія, ректором Ітенаса (на основі указу, виданого керівництвом Фонду освіти Даян Сумбі № 01 / Kep / DS / 1984 від 3 січня 1984 р.). Дотепер Ітенас продовжує розвиватися як одна з найкращих вищих навчальних закладів як на національному, так і на міжнародному рівнях. У 2018 році Ітенас потрапив до 100 найкращих університетів, перелічених Міністерством досліджень, технологій та вищої освіти. У 2019 році Ітенас доводить себе, піднімаючи сходи на 70-е місце.

Розташування

  • Bandung

    Bandung, Індонезія

    Запитання