National Taiwan University Of Science and Technology - Taiwan Tech

National Taiwan University Of Science and Technology - Taiwan Tech

National Taiwan University Of Science and Technology - Taiwan Tech

Введення

Національний тайванський університет науки і техніки був заснований 1 серпня 1974 року як Національний тайваньський технологічний інститут (NTIT). Це був перший у своєму роді вищий навчальний заклад у системі технічної та професійної освіти нашої країни. Поширивши цю систему на найвищий рівень, ця нова школа мала на меті задовольнити потреби, створені нашим швидким економічним та промисловим розвитком, у висококваліфікованих інженерах та менеджерах на рівні бакалавра. У 1979 та 1982 рр. NTIT додав магістерську та докторську програми відповідно.

1 серпня 1997 р. NTIT було підвищено до університетського статусу і змінено свою назву на «Національний тайваньський університет науки і техніки», також відомий як «Тайванські технології». На той час школа реорганізувалась у п’ять коледжів. Після тридцяти років зростання та розвитку в даний час Taiwan Tech складається з шести коледжів, включаючи машинобудування, електротехніку та обчислювальну техніку, управління, дизайн, гуманітарні та соціальні науки та прикладні науки.

Taiwan Tech має п’ять кампусів: головний кампус Тайбея та філіали Ту-Ченг, Кілунг, Гун-Гуань та Чупей, загальна площа яких становить 29,44 га. Головний кампус, розташований у районі Тайбею зі зручним транспортом та красивим оточенням, займає площу близько 10 гектарів. Поточний набір включає 5 605 студентів та 4 902 аспірантів з 415 денними факультетами.

Наше бачення - перетворити Taiwan Tech на міжнародний прикладний дослідницький університет, що виробляє високотехнологічний та управлінський персонал, здатний конкурувати на глобальному рівні, підтримуючи тим самим майбутнє зростання нашої нації та суспільства.

Розташування

  • 43號

    Section 4, 106, 43號

    Запитання