Keystone logo
National University of the Northeast (Universidad Nacional del Nordeste)

National University of the Northeast (Universidad Nacional del Nordeste)

National University of the Northeast (Universidad Nacional del Nordeste)

Введення

У період з 1920 по 1955 рік університетське життя на північному сході було створено завдяки роботі факультетів, кар'єри та інститутів, створених та підпорядкованих Національним університетам Літораль та Тукуман.

Серед факультетів, які складалися, УНЛ був факультетом сільського господарства, тваринництва та суміжних галузей, який базувався в місті Коррієнтес. Там за ініціативою групи професорів та у відповідь на потреби навколишнього середовища виник Національний інститут вчителів, діяльність якого була дозволена Ректоратом Національного університету Літораль 6 червня 1951 року.

30 квітня 1951 р. В Національному університеті дель Літораль було видано постанову № 262, яка уповноважила Факультет економічних, комерційних та політичних наук створити в місті Резістенсія відділення першого курсу програми державного бухгалтера та експертів. . Спліттер. Це виникло у відповідь на прохання, яке губернатор національної території Чако - слідуючи занепокоєнню тодішнього директора Національної школи комерції Резистенції - звернувся до Міністерства освіти нації.

Медична школа була створена в Коррієнтесі 5 березня 1953 р. Постановою № 79 Ректорату Національного університету Літораль, а також референдумом Ради університету, яка підтверджена Постановою № 234 від 24 березня того ж року, залежно від факультету медичних наук, фармації та Рамоса Менореса згаданого університету.

У 1937 р. За ініціативою ректора Національного університету Тукумана було вирішено створити в цьому будинку дослідницький орган, присвячений вивченню різних аспектів реальності північного регіону країни, включаючи охорону здоров'я. Цей орган, створений 6 листопада 1937 р., Називався Регіональним дослідницьким відділом і включав шість агентств зі схожими цілями, одним з яких був Інститут регіональної медицини, створений постановою № 315/73 від 7 грудня 1937 р. У 1954 р. , це було вирішено Постановою No 1221/226/954, передачею штаб-квартири Інституту регіональної медицини місту Резістенція.

2 квітня 1955 року було створено юридичну школу, яка залежала від факультету юридичних та соціальних наук Національного університету Літораль, що діяв у місті Коррієнтес.

Розташування

  • 868

    25 de Mayo,868, W3400, 868

    Запитання