New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

Введення

New Mexico Highlands University - державна державна установа, розташована в Лас-Вегасі, штат Нью-Мексико, з центрами в Санта-Фе, Альбукерке, Ріо-Ранчо, Фармінгтоні та Розуеллі, що пропонує ступінь бакалавра та аспіранта.

Місія

New Mexico Highlands University - це загальнодоступний державний університет, що обслуговує наші місцеві та глобальні громади. Наша місія - надати студентам та аспірантам можливості здобути виняткову освіту, розвиваючи творчі здібності, критичне мислення та дослідження в галузі вільних мистецтв, наук та професій у різноманітному співтоваристві.

Бачення

Наше бачення - бути головним всеосяжним університетом, що трансформує життя та громади зараз та для майбутніх поколінь.

Основні цінності

  • Досконалості
  • Різноманітність
  • Доступність
  • Чуйність

people, girls, women

Міжнародні студенти

Будинок далеко від дому

Приїзд до нової країни може бути страшним. Але в Highlands ми пропонуємо вам будинок далеко від дому.

Тут ти не загубишся серед натовпу.

Це тому, що в Хайлендс ти більше, ніж студент. Ви сім'я.

Це означає, що ми йдемо вище і далі. Ми будемо там до вас, коли це порахує.

Одне, що ви швидко дізнаєтесь, - це наскільки доступні ваші професори та радники, чи потрібна вам допомога у дослідженні, чи просто розмова.

Ви також знайдете персонал, який щиро піклується і хоче допомогти. Вони пишаються тим, що надають те, що вам потрібно, будь то транспортні послуги до місцевих магазинів, щоб ви могли запастися своїми речами або провідні екскурсії до сусідніх державних та національних парків.

Чи готові ви до змін, які змінять ваше життя?

Місце, як ніхто інший

Говорячи про відпочинок на природі, вас одразу вразить унікальна природна краса Лас-Вегаса, штат Нью-Мексико, лише за 45 хвилин від Санта-Фе. Тут поєднуються пустельні пейзажі з пишною зеленню та горами, пропонуючи такі враження, як ніхто інший.

Оцініть, що можуть запропонувати чотири пори року - від плавання до лиж до рафтингу. Наш центр відпочинку навіть надає безкоштовне обладнання!

Хоча ми невеличка школа, ми пропонуємо яскраво різноманітну атмосферу. На нагір'ї представлені 24 країни, включаючи Нігерію, Ямайку, Індію та Китай.

Візьміть віртуальний тур по кампусу!

150329_photo-1596495578065-6e0763fa1178.jpg

Вчимося з кращого

Студенти з усього світу приїжджають до наших високоякісних професорів, відомих у своїх галузях. Але ці професори - це не просто вихователі. Вони також є наставниками.

Наприклад, студент медіа-мистецтв Алі Ромеро сказав це про професорів Марію Фокс Хаусман та Анджелу Мерон: «Марія та Анжела не тільки навчили мене так багато, вони дбають про своїх студентів та їх успіх. Вражає те, що можна досягти, коли ти маєш таких людей, як Марая та Анжела, як своїх вчителів та наставників ».

Навички реального життя

В опитуванні, проведеному серед випускників 2019 року, 97% респондентів повідомили, що вони задоволені або дуже задоволені якістю викладання у своїх спеціальностях.

Опитування було наповнене коментарями, в яких викладачі висловлювались як “дуже обізнані та професійні” та викладали “більше того, що стосується реального робочого середовища”, надаючи “навички, практичні програми та ресурси під час роботи з клієнтами”. Студенти також були задоволені безліччю можливостей для "практичних досліджень як для студентів, так і для студентів".

Коротше кажучи: ми прагнемо вашого особистого та професійного зростання.

Розташування

  • Las Vegas

    New Mexico Highlands University Box 9000 Las Vegas, New Mexico, 87701, 87701, Las Vegas

Програми

Запитання