New York University

New York University

New York University

Введення

Інженерна школа Нью-Йоркського університету, яка веде свій початок з 1854 року, є продуктом єднання двох міцних традицій. Ми стали результатом об’єднання дослідницького університету світового класу в місті та його міста з інженерною школою, присвяченою умові, що ти можеш народитися де завгодно, але не тут, у Брукліні.

У Нью-Йоркському університеті "Тандон" студенти будь-якої смуги можуть вирушити у подорож до задоволення кар'єрою, підприємницького успіху та технологічних інновацій - і, що не менш важливо, до самовідкриття. Наші випускники продовжували засновувати компанії, подорожували за межі Землі, досягли успіху в залі засідань та досягли вершини своїх академічних галузей.

Вони поділяють нашу основну віру як інституції: що використання сили науки і техніки призведе до більш справедливого суспільства та зеленішого, безпечнішого, краще зв’язаного світу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Brooklyn

    MetroTech Center,6, 11201, Brooklyn

    Запитання