Northern Kentucky University

Northern Kentucky University

Введення

Іскрайте свого внутрішнього керівника бізнесу. Хайле НКУ / Коледж бізнесу США Банку готує вас до винагородження за роботу на місцях. Бізнес-галузь вимагає кваліфікованих фахівців, готових прийняти виклики світу, що змінюється. Ми прагнемо надати вам інструменти та можливості створення мереж для процвітання. Нехай Northern Kentucky University стане вашим партнером у досягненні ваших освітніх та кар’єрних цілей.

Бізнес-коледж Хайле / Банку США НКУ є однією з вибраних груп бізнес-шкіл, яка відповідає найсуворішим стандартам досконалості в галузі бізнес-освіти, встановлених Асоціацією з розвитку колегіальних шкіл бізнесу (AACSB). У 57 країнах та територіях 876 ділових установ отримали акредитацію AACSB.

У Хейлі / Університетському коледжі банку США знаходиться програма NKU з управління будівництвом, яка акредитована Американською радою з питань будівельної освіти (ACCE). ACCE є провідним світовим захисником якісної будівельної освіти, яка просуває, підтримує та акредитує якісні навчальні програми з будівництва.

Розташування

  • Highland Heights

    Louie B Nunn Drive, 41099, Highland Heights

    Запитання