Keystone logo
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Введення

Melbourne Polytechnic здійснює професійну підготовку з 1912 року, і на сьогоднішній день пропонує різноманітні інноваційні, практичні програми TAFE (VET) та вищу освіту (Degree), щоб забезпечити вас знаннями та навичками, щоб досягти успіху в розвивається та складному ринку.

Melbourne Polytechnic курси Melbourne Polytechnic розроблені та розроблені з участю галузі, щоб дати студентам найкращі результати роботи.

Melbourne Polytechnic має сім столичних містечок , Престон, Коллінгвуд, Еппінг, Ферфілд, Грінсборо та Гейдельберг. Кожен кампус забезпечує індивідуальний, унікальний і збагачуючий досвід студента.

83199_Yarra20House200072022nd20April20090.jpg

Є також шість навчальних центрів , Північна Лодж - Едем Парк, Північна Лодж - Ян Єан, Ярра Глен Змагальний Центр, Північний АМЕП (Центр Дорослих Мігрантів Англійська Програми) в Бродмеаудах, Виноградник Гронік Лягуша і Melbourne Polytechnic парк Кіннетон.

Маючи понад 26000 учасників щорічно, Melbourne Polytechnic акредитована для надання близько 550 національно акредитованих курсів , багато з яких доступні на повній або неповній основі. Вона також надає більше 400 курсів, акредитованих інститутом.

83200_Ag-and-Animal-Yan-Yean.jpg

Melbourne Polytechnic пропонує трирічні (і чотирирічні) спеціалізовані бакалаврські та магістерські ступені в рамках нашого унікального практичного навчального середовища та оптимального впливу в галузі:

 • Бухгалтерський облік

 • Сільське господарство

 • Бізнес

 • Творчі індустрії

 • Освіта (ранні роки)

 • Ранні роки навчання

 • Управління готельного бізнесу

 • Ілюстрація

 • Інформаційні технології

 • Музика

 • Музична індустрія

Ми постійно розробляємо нові артикуляційні Pathways та ступені, щоб розширювати можливості наших студентів. У 2016 році ми представили майстрами професійного та практичного бухгалтерського обліку з акредитацією CPA, що є дуже популярним вже як наш перший курс післядипломної освіти. Ми будемо розміщувати інформацію про будь-які нові курси на нашому веб-сайті, як тільки вони будуть завершені.

Melbourne Polytechnic курси Melbourne Polytechnic пропонують переказ коштів та визнання попереднього навчання студентам, які вже пройшли національно визнаний диплом, диплом про підвищення кваліфікації або інші кваліфікації.

Прямий вступ. Асоційовані ступені (2 роки), вбудовані в усі програми Melbourne Polytechnic інституту, пропонують великий Pathway (передача кредиту та визнання попереднього навчання) можливості подальшої освіти.

Melbourne Polytechnic досягла міжнародного визнання з більш ніж 6000 офшорними навчальними закладами щорічно і 24 партнерствами в галузі освіти по всій Азії, і визнана урядом Вікторії за досконалість у міжнародній освіті, вигравши кращий провайдер у своїй категорії в 2014 році і зайнявши друге місце у 2015 році.

Тісні зв'язки Melbourne Polytechnic корпусу з промисловістю забезпечують студентам можливість отримувати стипендії, надані спонсорами галузі, а також розширювати власні мережі для майбутнього успіху.

Багато чого, як вибрати курс, обставини кожного учня відрізняються, коли йдеться про плату за навчання, і ми можемо допомогти вам проаналізувати структуру комісій. На кожній сторінці курсу викладаються конкретні збори або відвідайте сторінку "Міжнародна студентська винагорода" для отримання додаткової інформації.

Розташування

 • Preston

  Saint Georges Road,72, 3072, Preston

  Запитання