North Carolina State University

North Carolina State University

North Carolina State University

Введення

У Коледжі природних ресурсів штату Північна Кароліна наша місія - залишити світ краще, ніж ми його знайшли. Ми прагнемо захищати та піклуватися про навколишнє середовище, розробляти стійкі продукти та вирішувати великі виклики, що стоять перед суспільством.

У широкому спектрі програм ми пропонуємо студентам технічний досвід та практичний досвід, необхідний їм для процвітання у світі. Ми закликаємо наш факультет, який отримав нагороди, працювати в різних дисциплінах та знаходити інноваційні рішення для глобальних викликів. І ми співпрацюємо з промисловістю та урядом, щоб наші дослідження працювали в громадах скрізь.

Протягом майже століття коледж обслуговував життєво важливі галузі промисловості Північної Кароліни - включаючи найбільший у штаті виробничий сектор, лісові та деревообробні товари; його найбільший сектор послуг, туризм; і понад півмільйона власників лісових земель. Разом ці галузі забезпечують понад півмільйона робочих місць і щорічно приносять економіку 50 мільярдів доларів.

Але наше дослідження йде ще далі: ми визнані в усьому світі як експерти в галузі сталого розвитку, управління землею та водою та рішень на стику забудованого та природного середовищ. Відповідно до місії з надання земельних ділянок штату Північна Кароліна ми прагнемо забезпечити більш здорове та стійке майбутнє для всіх.

Розташування

  • Raleigh

    Raleigh, США

    Запитання