North Chiang Mai University

North Chiang Mai University

North Chiang Mai University

Введення

Університет Північного Чіангмая був заснований в 1999 році паном Наронгом Чавасінтом, засновником і президентом, з метою відплати своєму місцю народження Чіангмаю та святкуванню Золотого ювілею Його Величності Короля Пуміпона Великого. Мета - запропонувати найкраще і найцінніше для суспільства, яке є безсмертним. Ці цінності та переконання включають позицію, згідно з якою дарування призводить до справжнього щастя, стверджуючи, що ніщо не є ціннішим за освіту. Освіта розвиває людину до досконалості. Це надзвичайно делікатне та складне завдання, яке вимагає терпіння, відданості, відданості та наполегливості.

Така складна місія не може бути виконана будь-якою конкретною особою, але вона повинна бути результатом співпраці всіх, включаючи засновника, адміністраторів, викладачів та співробітників, а головне, батьків та студентів, які є ядром організації. Завданням університету є розвиток кваліфікованих та відповідальних випускників для суспільства та перетворення університету Північного Чіангмая на видатну академічну установу, як бачить НКУ

«Університет Північного Чіангмая буде провідним університетом у галузі наук та технологій на півночі Таїланду, це тепле місце навчання. Випускники НКУ повинні бути сильними в ІКТ та вмілими практиками відповідно до доброчесності "

Університет Північного Чіангмая також пообіцяв виконати чотири ключові місії Університету Таїланду: 1) здобуття освіти 2) дослідження 3) академічні послуги 4) збереження мистецтва та культури

за принципом Чесності, Старанності та Справедливості. А також зобов'язався служити тайському суспільству згідно з філософією економіки достатності його короля Пуміпона Адульядея, що призводить до достатньої економіки раціонального мислення, створюючи імунітет для самозахисту при цілісності до готовності світу.

Розташування

  • Nong Kaeo

    Nong Kaeo, Таїланд

    Запитання