Northern State University

Northern State University

Northern State University

Введення

Northern визнаний високоякісною освітою, орієнтованою на студента. На додаток до суворих академічних програм, пов’язаних із спеціальними галузями, всі студенти закінчують навчальну програму з гуманітарних і природничих наук, яка готує студентів з навичками критичного мислення 21-го століття, вирішення проблем та комунікативних навичок, які однаково цінуються в поглиблених професійних і аспірантських дослідженнях, а також робоча сила. Обидва викладають викладачі факультету, які персоналізують викладання та наставництво та підтримуються привітним персоналом. Експериментальне навчання включено в навчальний план, включаючи можливості для завершення досліджень на бакалавраті, стажування та сервісного навчання.

Northern також пропонує комплексну й надзвичайно успішну програму легкої атлетики, спонсоруючи 15 міжуніверситетських видів спорту NCAA Division II, які змагаються на Міжуніверситетській спортивній конференції Northern Sun (NSIC), з підтримкою шанувальників та незабутнім ігровим досвідом. Ви також отримаєте повний досвід навчання в коледжі в середовищі, яка прагне досягти успіху в образотворчому та сценічному мистецтві, студентських організаціях та очно, а також брати участь у насиченому розкладі подій у кампусі, можливості навчання за кордоном та участь у чудовій спільноті.

Northern розташований у безпечному, красивому кампусі в привітній громаді Абердіна, Південна Дакота. Нам дуже пощастило мати чудові відносини з підприємствами, організаціями та окремими особами в усій громаді та в цілому регіоні.

Окуляри гордості

Дізнайтеся, чому Northern — ідеальне місце, щоб розкрити свій потенціал

NSU Points of Pride показує вам винятковий кампус, прихильну спільноту та чудові освітні можливості, які ви знайдете, приєднавшись до нашого пакету!

 • Визнаний як один із найкращих державних коледжів на Середньому Заході за версією US News & World Report протягом більше десяти років
 • Названо одним із 100 найдоступніших коледжів та університетів (Коледж Консенсус)
 • Дом для майже 3500 студентів з усієї країни та з усього світу
 • Турботливі викладачі – більшість із докторами філософії – знайомляться зі студентами завдяки співвідношенню студентів і викладачів 18-1
 • Сучасний регіональний науково-освітній центр надає можливості для передових студентських досліджень
 • Підтримуюча громада Абердіна вважається другим найкращим невеликим коледжем у США (USA Today College)
 • Нові житлові будинки пропонують домашній затишок
 • Унікальне партнерство зі школою SD для сліпих та слабозорих дає можливість отримати практичний досвід у класі
 • Маючи понад 50 спеціальностей, ви будете готові до кар’єри своєї мрії
 • Більше 80 відсотків студентів отримують певну фінансову допомогу, включаючи WolfPACT, найбільшу чотирирічну гарантовану стипендію в Південній Дакоті.
 • Видатна участь студентів, включаючи десятки визнаних студентських організацій
 • Понад 150 мільйонів доларів на приватні будівельні проекти та стипендії протягом десяти років
 • 13 років поспіль займає перше місце в національному рейтингу відвідуваності чоловічого та жіночого баскетболу

Місія

Northern State University надасть різноманітні академічні, громадянські, соціальні та культурні можливості, які готують студентів через вільні мистецтва, професійну освіту та електронне навчання до їхніх майбутніх починань, а також збагачують місцеву та регіональну спільноту.

Бачення

Northern State University буде визнаний на регіональному рівні як спільнота, орієнтована на студентів, різноманітна спільнота, присвячена досконалості у викладанні та навчанні, творчості, громадянській та глобальній обізнаності.

Цінності

Студенти, викладачі та співробітники Northern State University дотримуються таких цінностей:

 • Спільнота
  Формування культури інклюзії, приналежності та колегіальності, яка поважає різноманітність знань, культури та світогляду
 • Відкриття
  Дотримуючись суворості та досконалості в освіті, запитах та залученні на благо наших студентів, штату та регіону
 • Цілісність
  Дотримання найвищих стандартів чесності, справедливості та прозорості з прихильністю до відповідального управління ресурсами

Особливості кампусу

  Прийом

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Aberdeen

   1200 S Jay St, 57401, Aberdeen

  Запитання