Northern Vermont University

Northern Vermont University

Northern Vermont University

Введення

Тут Північ - це більше, ніж просто відчуття місця або того, де ми перебуваємо. Це відчуття цілі. Це ми. Норт бачить безпосередньо проблему і отримує можливість її вирішити. Норт піднімає мислення і породжує нові теорії та ідеї. Північ змінює перспективи та зближує людей. Норт відповідає на заклик до дії і продовжує піднімати наші громади. Норт бере те, що йому дають, і робить щось більше. Норт ніколи не перестає запитувати: "Що далі?"

Northern Vermont University - це вищий навчальний заклад із двома містечками, який поєднує в собі найкращі національно визнані гуманітарні та професійні програми наших містечок. Наша мета в Northern Vermont University - направити цікавих, мотивованих та зацікавлених студентів на їх шляху до успіху та їх місця у світі.

Будучи студентом Northern Vermont University , ви поступите в наш університет в Ліндоні чи Джонсоні. Якщо ви спортсмен університету, ви будете грати за команду вашого кампусу - або Ліндон Хорнетс, або Джонсон Барсук. Але поки ви виберете домашню базу, ви зможете брати уроки як у Ліндоні, так і в Джонсоні, у кампусі та практично через наші онлайн-класи та аудиторії телеприсутності.

Розташування

 • Johnson

  College Hill Road,337, 05656, Johnson

  • Lyndon

   College Road,1001, 05851, Lyndon

   Запитання