Northpoint Bible College

Northpoint Bible College

Northpoint Bible College

Введення

У Northpoint Bible College ми пропонуємо різноманітні програми та ступені. Для студентів ми пропонуємо ступінь бакалавра Біблії та теології, а також низку практичних середніх спеціальностей. Ми також пропонуємо річний сертифікат та ступінь магістра мистецтв з Біблії та теології. Для випускників ми пропонуємо ступінь магістра практичної теології.

Northpoint Bible College розташований у різноманітному місті Гаверхілл на північному сході штату Массачусетс, прямо на великій річці Меррімак. Це одна з найстаріших громад у штаті і знаходиться всього в 20 милях від океану. Покупки, що не обкладаються податками, доступні в сусідньому штаті Нью-Гемпшир, який межує з містом. Комп’ютерні технології та дослідницькі галузі процвітають у ділових районах Хейверхілла. Багато розважальних заходів, включаючи чотири поля для гольфу на 18 лунок, гірськолижний майданчик, дві академії верхової їзди, громадський каток та вітрильну програму. Мешканці також насолоджуються прогулянками, бігом та спостереженням за птахами (зростає популяція білоголових орлів, які проживають у Хаверхіллі) вздовж річки Меррімак. Катання на човні по річці - також популярне місцеве проведення часу. Поїздом можна скористатися з центру міста Гаверхілл до міста Бостон. Лише за 45 хвилин їзди Бостон пропонує студентам Northpoint багаті культурні та освітні ресурси та три професійні спортивні команди, а четверта команда - лише на сорок п’ять хвилин.

Northpoint Bible College Northpoint (в університеті та в Інтернеті) повністю акредитовані через Асоціацію біблійної вищої освіти.

Розташування

 • Haverhill

  South Main Street,320, 01835, Haverhill

  • Grand Rapids

   44th Street Southwest,2100, 49519, Grand Rapids

   Запитання