Nova Southeastern University Undergraduate Programs

Nova Southeastern University Undergraduate Programs

Nova Southeastern University Undergraduate Programs

Введення

У Південно-Східному університеті Нова наш підхід до освіти завжди був інноваційним та унікальним. Ми нелегко вписуємось у стандартну нішу, тому що й ви.

Ми традиційні, але ми також молоді, сміливі та далекоглядні. Наш приватний студентський коледж пропонує особисту атмосферу виховання, але ми також є захоплюючим університетом з широким спектром дипломів для аспірантів і професій.

NSU, заснований у Форт-Лодердейлі, штат Флорида, у 1964 році як невеликий коледж із деякими революційними ідеями, спочатку називався Nova University of Advanced Technology і був визнаний дипломованим навчальним закладом у галузі фізичних та соціальних наук. У 1994 році Університет Нова об'єднався з Південно-Східним університетом медико-санітарних наук, щоб утворити Південно-східний університет Нова.

Відзначається як дослідницький університет з «високою дослідницькою діяльністю» Фондом Карнегі для розвитку викладання, НГУ є одним із 50 університетів по всій країні, які також отримали Класифікацію залучення громади Карнегі, а також є найбільшою приватною некомерційною установою. у Сполучених Штатах, що відповідає критеріям Міністерства освіти США як заклад, що обслуговує латиноамериканців. У нас є приблизно 24 000 студентів, 172 000 випускників, розгалужений кампус Форт-Лодердейл-Деві площею 314 акрів і присутні у Флориді, США та дев’яти країнах по всьому світу. Протягом п’яти десятиліть вибухового зростання наша репутація як академічний досвід та інновації продовжує процвітати.

NSU пропонує велику кількість студентів, аспірантів та професійних ступенів у наших 16 коледжах у галузі мистецтва та науки, бізнесу, обчислювальної техніки та техніки, стоматології, освіти, права, медицини, медсестринства, оптометрії, фармації та психології.

Основні моменти НГУ

  • Науковці НГУ використовують понад 82 мільйони доларів із зовнішнього фінансування для захоплюючих міждисциплінарних дослідницьких проектів, щоб зробити відкриття та отримати нові знання в галузі охорони здоров’я, біотехнології, природничих наук, екології та соціальних наук.
  • НГУ є домом для національних чемпіонів, всеамериканців, олімпійців та майбутніх професійних спортсменів. NSU Sharks має 17 міжуниверситетських спортивних команд, які змагаються у Дивізіоні II Національної університетської спортивної асоціації (NCAA) як члени конференції Sunshine State.
  • Наші центри охорони здоров’я надають медичну, стоматологічну та психологічну допомогу тисячам жителів Південної Флориди.
  • NSU також приносить культурне збагачення спільноті через Художній музей NSU у Форт-Лодердейлі, Центр виконавських мистецтв Miniaci; публічний доступ до бібліотеки, досліджень та інформаційних технологій Елвіна Шермана; та академічні програми з виконавського та візуального мистецтва.

182901_button_get-more-information.jpg

Розташування

  • Fort Lauderdale

    3301 College Ave, 33314, Fort Lauderdale

    Запитання