Keystone logo
NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

NYIT- Abu Dhabi

Введення

Перший американський університет створений в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, NYIT-Абу-Дабі є динамічною членом спільноти NYIT в глобальних кампусах. Ми пропонуємо перспективний, профорієнтаційної програми бакалаврату та магістратури ведеться англійською мовою міжнародних викладачів, які є експертами в своїх областях.

Ступеня, пропоновані включають в себе:

Business Administration - Управління, BS Інформація, Мережа та комп'ютерної безпеки, MS Навчальний Technology, Педагоги, MS Дизайн інтер'єру, БФА Управління, MBA Машинобудування, BS

За допомогою нашого навчання за кордоном і Ворота програм в Нью-Йорку, студенти в Абу-Дабі є можливість і гнучкість, щоб розширити свій кругозір в рамках міжнародного дослідження без переривання їх успішності або в високий рівень їхньої освіти.

Кампус знаходиться в Центрі підвищення кваліфікації в галузі прикладних досліджень і підготовки кадрів (CERT) технологічний парк, поруч з Вищої коледжів Абу-Дабі Чоловіча коледжу Technology.

Вартість навчання

Застосування зборів: 370 AED

Ступінь бакалавра за кредит: AED 1,950

Ступінь магістра в кредит: AED 2680

Стипендії у продажу!

Акредитація

Всі академічні програми, пропоновані в NYIT-Абу-Дабі отримали первинну акредитацію Комісії з академічного акредитації (ВГА), ОАЕ Міністерство вищої освіти і наукових досліджень (MOHESR).

Крім того, програми NYIT в в інтер'єрі (BFA) і ділового адміністрування (BS і MBA) згодом отримав повну акредитацію CAA. Програми бізнес-адміністрування також акредитована AACSB International, Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу.

У США NYIT акредитований Комісією з вищої освіти Асоціації держав Близького коледжів і шкіл.

Кар'єра Послуги з самого першого дня

професії готовий освіту NYIT доповнюється численними можливостями, наданими Управлінням кар'єрних послуг-можливостей, які завжди будуть доступні для вас в якості випускників NYIT.

Розташування

  • Abu Dhabi

    NYIT-Abu Dhabi CERT Technology Park P.O. Box 5464 Al Muroor Road, , Abu Dhabi

Запитання