Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan University

Введення

Мета Огайо Весліана - надати кожному студенту трансформаційний досвід, щоб підготувати його до причин, кар’єри та можливостей аспірантури, якими вони хочуть скористатися.

Завдяки тісним стосункам з викладачами-наставниками ми робимо це завдяки унікальній академічній програмі під назвою The OWU Connection.

OWU - одна з найповніших гуманітарних шкіл країни. Це одна з лише 45 шкіл, представлених у коледжах, які змінюють життя, і занесена до 100 найкращих національних коледжів гуманітарного мистецтва за версією US News & World Report. Ширина OWU, що складається з більш ніж 60 спеціальностей, включає бізнес, аналітику даних, образотворче мистецтво, комунікації та освіту; такі наукові галузі, як неврологія та зоологія; та широкий спектр допрофесійних галузей, включаючи медицину, право, державне управління та техніку.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Delaware

    South Sandusky Street,61, 43015, Delaware

Запитання