Oklahoma Baptist University OKBU

Oklahoma Baptist University OKBU

Введення

Баптистський університет Оклахоми - невеликий християнський університет гуманітарних мистецтв у місті Шоуні, за 30 хвилин на схід від Оклахоми-Сіті.

На OBU ви дізнаєтесь, як усі знання пов'язують і як про ці рамки може поінформувати вдумливий християнський світогляд. Ви матимете на вибір більше 80 напрямків навчання, можливість працювати та навчатися за кордоном та можливість залучити наставників викладачів.

Все це відбувається в підтримуючій християнській спільноті; той, який присвячений найвищим інтелектуальним та етичним стандартам.

Інтелектуальне, соціальне та духовне зростання ... ось у чому полягає освіта ОБУ.

Сто років тому наші засновники, можливо, лише уявляли, який світовий вплив матиме баптистський університет Оклахоми. З Божої благодаті OBU визнано видатним вищим навчальним закладом, визнаним за його досконалість організаціями, включаючи Forbes.com, The Princeton Review, а також США News and World Report. Можливо, вони лише мріяли, що в ОБУ є більше місіонерів, які служать через Міжнародну комісію місій Південної Баптистської конвенції, ніж будь-який інший університет у світі. Чи могли вони уявити собі прекрасний кампус, який є OBU? Чи могли вони уявити наші програми в галузі телекомунікацій та засобів масової інформації, наші програми в галузі комп'ютерних інформаційних наук?

Як виглядатимуть наші наступні 100 років? Ми не можемо мріяти про програми та дисципліни, які можуть існувати в найближчі сто років. Ми не можемо уявити, які технології ще не існують, але це буде звичним явищем у наступному столітті вищої освіти на Бізон Хілл. Але це ми знаємо. OBU буде там, ведучи шлях з найкращими викладачами, найкращими студентами та прагнучи продовжувати свої багаті традиції академічної досконалості та інтеграції віри. OBU буде там, навчаючи студентів та продовжуючи історію OBU.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Shawnee

    West University Street,500, 74804, Shawnee

    Запитання