Pan Africa Christian University бакалавр мистецтв в розвитку спільноти
Pan Africa Christian University

бакалавр мистецтв в розвитку спільноти

Kenya, Nairobi city., Кенія

Request duration

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Jan 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Бакалавр мистецтв в області суспільного розвитку

Програма Community Development заснована на переконанні, що трансформація людського життя є божественним мандатом, який повинен здійснюватися, якщо людську гідність має бути відновлено. Крім того, він вважає, що ця трансформація може відбутися тільки тоді, коли здійснюється з використанням комплексних підходів і практиками в області розвитку, які присвячені і вірять в створенні спільноти, члени якого охоплює і прагнути до рівності і соціальної справедливості.

мета програми

Мета бакалавра мистецтв в програмі суспільного розвитку є підготовка високоякісних лідерів перетворює спільноти і фахівців-практиків, які продемонструють навички, ставлення і потенціал для вирішення питань розвитку громад, розширення прав і можливості людей для якості життя.

Вимоги до вступників

Бути власником сертифікату Кенії вторинної експертизи (KCSE) з мінімальним класом C + або еквівалентним сертифікатом з мінімальним кумулятивної З + і мінімум З англійською або; Бути власником сертифікату KACE з мінімумом одного основного проходу і два дочірніх і мінімумом кредитного проходу на англійській мові в EACE або, бути володарем диплома або вищого сертифікатом диплома у відповідній дисципліні з інституту, що визнається Міністерство освіти і затверджується CUE.

Очікувані результати навчання

До кінця програми, якого навчають зможе: 1. Розуміння моделей, підходів і теорій в концепціях розвитку громад; 2. Застосуйте моделі, підходи і теорії в рамках програм общинного розвитку; 3. Розвиток партнерських відносин з установами з питань розвитку та брати участь в процесі сталого розвитку; 4. Розробка інноваційних програм, які мобілізують співтовариство до дії; 5. Моніторинг та оцінка програм розвитку громад; 6. Інтегрувати християнські принципи і процеси розвитку громад.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр у галузі планування, навколишнього середовища та розвитку
    • Belfast, Великобританія
  • Бакалавр міського та регіонального планування
    • Pretoria, Південно-Африканська Республіка