Pazmany Peter Catholic University - PPKE Бакалавр інформаційних технологій
Pazmany Peter Catholic University - PPKE

Бакалавр інформаційних технологій

Budapest, Угорщина

Request duration

Англійська, Угорська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Факультет інформаційних технологій та біоніки Пазмани Петра (PPCU FITB) - це унікальний факультет у Центральній Європі, де електронна та комп’ютерна інженерія поєднується з молекулярною та нейронною біологією та медициною. Оскільки багато нових інноваційних продуктів надходять з цих міждисциплінарних галузей, ми намагаємось знайти і зрозуміти техніки та алгоритми, розроблені в біологічних системах, і запропонувати способи їх застосування в інженерних середовищах.

Наш факультет сприяє інноваціям, науковим дослідженням та захоплюючій співпраці на всіх рівнях освіти - від бакалавра до доктора наук. Наші курси відображають наш міждисциплінарний підхід і викладаються вченими з провідними знаннями у відповідній галузі. Завдяки своїм глибоким академічним досягненням, багатому викладацькому досвіду, професійній відданості, увазі до студентів та турботі про них, а також чудовому володінню англійською мовою як засобом викладання, наші викладачі ідеально вписуються в інтернаціоналізоване середовище викладання та навчання факультету. Студенти мають доступ до ряду передових засобів та ресурсів, отримуючи інструменти, необхідні для розкриття їх повного потенціалу.

Викладачі, адміністративний персонал, лабораторії та однокурсники пропонують спільну підтримку, щоб допомогти іноземним студентам безпечно та комфортно оселитися у житті в Угорщині. Також доступні різноманітні консультаційні послуги та допоміжні послуги, що допомагає іноземним студентам насолоджуватися навчанням за кордоном у PPCU FITB. Інтернаціоналізація є однією з ключових стратегічних цілей факультету. Тоді як наші програми бакалавра пропонуються угорською мовою, всі програми магістра та доктора філософії ведуться англійською мовою. Маючи близько 700 студентів, розмір факультету ще більше підкреслює його орієнтованість на людину. Наші дослідницькі галузі включають штучний інтелект, біологічні обчислення, когнітивні науки, мовні технології, взаємодію людина-комп’ютер та багато іншого.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр ділового адміністрування (з відзнакою) - бухгалтерський облік, аудит та інформаційні технології
  • Kitchener, Канада
  • Waterloo, Канада
  • + 6 Більше
 • Бакалавр в галузі бізнесу та ІТ
  • Berlin, Німеччина
 • Бакалавр (з відзнакою) інформатика та оцифровка
  • Berlin, Німеччина