Perimeter Institute

Perimeter Institute

Perimeter Institute

Введення

Perimeter Institute - провідний центр наукових досліджень, підготовки кадрів та освітньої роботи з основоположної теоретичної фізики. Розташований у Ватерлоо, Онтаріо, Канада, його місія полягає в просуванні нашого розуміння Всесвіту на найбільш фундаментальному рівні, стимулюючи прориви, які можуть перетворити наше майбутнє. "Периметр" також готує наступне покоління фізиків за допомогою інноваційних програм і ділиться хвилюванням і дивом науки зі студентами, викладачами та широкою громадськістю.

Бачення

Створити передовий у світі центр досліджень, підготовки аспірантів та просвітницької роботи з теоретичної фізики, об’єднавши державних та приватних партнерів та найкращі світові наукові думки, у спільному підприємстві для досягнення проривів, які змінять наше майбутнє.

Місія

Perimeter Institute - це незалежний науково-дослідний інститут, що базується на резидентах, присвячений основним питанням теоретичної фізики на найвищих рівнях міжнародної майстерності. Ми прагнемо створити жваву та динамічну атмосферу досліджень, де одночасно проводиться багато підходів до фундаментальних питань, як ортодоксальних, так і неортодоксальних, і де встановлюється баланс між формальним та феноменологічно орієнтованим дослідженням. Ми прагнемо конструктивно співпрацювати з навколишньою академічною спільнотою, зокрема, створюючи видатні освітні та дослідницькі можливості для аспірантів. Ми однаково рішуче налаштовані створити пропагандистську програму світового класу, яка передає дивовижність і таємницю Всесвіту та важливість майбутніх наукових проривів для широкої громадськості в Канаді та за її межами.

Територіальне визнання землі

Perimeter Institute визнає, що він знаходиться на традиційних територіях народів Анішнаубе, Хауденосауні та Нейтральних.

Perimeter Institute розташований на тракті Гальдіманда, який після війни за незалежність США був наданий шістьма націями Гранд-Ріверу та Міссіссогі Кредитної Першої Нації британцями як компенсація за їхню роль у війні та за втрати своїх традиційних земель у штаті Нью-Йорк. З 950 000 акрів, наданих Хауденосані, менше 5% залишається землею шести націй, а 6100 акрів залишається землею Міссіссоги з Кредиту.

Ми дякуємо Anishnawbe, Haudenosaunee та Neutral People за те, що вони прийняли нас на своїй землі.

Розташування

  • Waterloo

    Caroline Street North,31, N2L 2Y5, Waterloo

    Програми

      Запитання