Philander Smith College

Philander Smith College

Philander Smith College

Введення

Заснований у 1877 році, Philander Smith College є результатом першої спроби на захід від річки Міссісіпі зробити освіту доступною для звільнених (колишніх афроамериканських рабів). Попередником коледжу була Уолденська семінарія, названа на честь доктора Дж. М. Уолдена, одного з ініціаторів та першого відповідного секретаря Товариства допомоги вільним громадянам.

Philander Smith College - це інституція рівних можливостей / позитивних дій. Відповідно до Закону про вищу освіту 1965 року та інших законів про громадянські права Коледж пропонує рівні можливості для прийому та працевлаштування. Крім того, всі програми та заходи Коледжу пропонуються незалежно від раси, кольору шкіри, статі, національного походження, релігії, віку, статевого колоквіуму, фізичної інвалідності, статусу ветерана епохи В'єтнаму або спеціального статусу інваліда.

Запитання або зауваження щодо позитивних дій можна направити виконавчому директорові відділу кадрів, Philander Smith College , 900 W. Daisy Bates Drive, Little Rock, Arkansas, 72202, (501) 375-9845. Викладачі та студенти несуть відповідальність за інформування про зміст Каталогу Philander Smith College щодо нормативних актів, політики, вимог та інших офіційних повідомлень, виданих Коледжем, які впливають на працівників та статус студентів. Коледж залишає за собою право змінювати, без попередження, збори, курси або правила, наведені в цьому каталозі.

Розташування

  • Little Rock

    West Daisy L Gatson Bates Drive,900, 72202, Little Rock

    Запитання