Plymouth State University

Plymouth State University

Plymouth State University

Введення

Державний університет Плімута є регіональним всеосяжним університет пропонує багатий, студент-орієнтованого середовища навчання, в яких навчається близько 4300 студентів і близько 3000 аспірантів. Кампус 170 акрів пропонує Нової Англії класичний вид в поєднанні з найсучаснішими засобами, включаючи Lamson бібліотеки і навчання громад; науковий центр Бойд; Ленгдон Вудс, LEED сертифікована, екологічно свідомими зал місця проживання; і новітнє доповнення блоку живлення, в Вітальний центр і льодової арени.

Заснована в 1871 році в якості підготовки вчителів школи, Державний університет Плімута є частиною університетської системи штату Нью-Гемпшир і акредитований в Новій Англії Асоціація шкіл і коледжів.

Розташований в центрі міста Нью-Гемпшир на в'їзді в Білих гір і озер в химерному місті Плімут, блок живлення знаходиться в декількох хвилинах від гірськолижних курортів, озер і парків і всього в двох годинах їзди від Бостона.

PSU Факти

історія

Заснована в 1871 році як школа підготовки вчителів Частина університету Система Нью-Гемпшир Вузівські програми почалася в 1948 році

профіль студента

4,105 студенти 2088 студентів чоловічої статі 2,017 студенток Тисячі триста сорок шість студентів першого року 20 Середній вік студента 2130 аспірантів

профіль Здібності

193 професорів і викладачів 84% дотримуються докторантуру або терміналу ступінь у своїй області 16: 1 ставлення студента до факультету (включає UG & GR)

Бакалаврат Вартість навчання (2014 - 2015)

По-держави: $ 10700 Через межами штату: $ 18780

Campus Профіль

Акредитований в Новій Англії Асоціація шкіл і коледжів 52 і бакалаврату 60+ бакалаврату неповнолітніх ступінь і програми сертифікації більше 75 аспірантів в галузі мистецтва, науки, бізнесу і освіти. Ступінь програм включають магістра мистецтв, магістр мистецтв в галузі викладання, магістр ділового адміністрування, магістр освіти, магістр наук, сертифікат Advanced аспірантури, і доктор педагогічних наук 21 середній розмір студентів класу 345,000+ обсяги в нашій бібліотеці 80+ студентські клуби та організації NCAA Division III - 24 спортивних команд Шкільні Кольори: зелений і білий Школа талісмана: Пантери 170 акрів і 47 будівель

історія

Державний університет Плімута еволюціонували від Holmes Plymouth Academy, яка сходить до 1808 як первинний установи для підготовки вчителів. Уже в 1836 році, преподобний Чарльз Брукс читає лекції перед законодавчим органом штату Нью-Гемпшир і по всьому штату з питання про нормальні школах. "Акт для створення і управління державної нормальної школи для кращої підготовки вчителів" був прийнятий в 1870 році.

Рада піклувальників знаходиться в Нью-Гемпшир State Normal School в Плімуті в 1871 році; місто Плімут запропонував Холмс Плімут академії та іншу підтримку в нову школу. У 1874 році, по крайней мере, за 20 років до системи була зроблена в будь-який інший нормальній школі в країні, сорти і середні школи Плімута були організовані в якості навчальних закладів під керівництвом нормальної школи. Нова будівля школи (раундів Hall) і новий гуртожиток було побудовано в 1890 році.

У 1911 році д-р Ернест Л. Срібло, з досвідом роботи в якості керівника шкіл і в якості керівника Пінкертон Академії, почав адміністрацію школи, який бачив в школі вирости до зрілості, як професійно, так і фізично 35-річний. Поет лауреат Роберт Фрост, який викладав в раундами залі і жив в університетському містечку з 1911 по 1912 р, писав д-ра Срібло з нагоди 75-ї річниці заснування і 35-й рік Dr. Президентство Сільвера в 1946 році: "Ми всі зобов'язані містер Сільвер борг вдячності за великий і ліберальний, як він заохочував наші індивідуальностей як в якості викладачів і студентів під ним. Я пішов в Плімут з ​​ним, коли він почав своє президентство, і я підтримував дружній інтерес в цілому 35 років своєї незвично довгої адміністрації. Він зігріває серце із запевненням, щоб дивитися на на що-небудь, що продовжує існувати так успішно в цьому світі уламками ». У 1927 році Американська рада педагогічних коледжів оцінювали Plymouth нормальну школу і оцінили його в клас А викладачі коледжу рейтинг він провів Відтоді. У 1939 році законодавчі збори штату Нью-Гемпшир офіційно визнала збільшення авторитету установи шляхом зміни його призначення в Плімут педагогічний коледж, а в 1963 році в Плімут державний коледж університету системи Нью-Гемпшир. У 1948 році коледж запропонував свої перші дипломи. У 2003 році законодавчі збори штату змінив назву установи Плімут державного університету в знак визнання діапазону і глибини його програмування.

Сьогодні Плімут державний університет є регіональним всеосяжним університет пропонує багатий, студент-орієнтованої навчальної середовища для студентів, аспірантів, а також нетрадиційних студентів. БП пропонує 50 майорів і старшокурсники 70 неповнолітніх. Крім видатних програм в сфері освіти, бізнесу, гуманітарних наук, мистецтва, а також природних і суспільних наук; центри та інститути для метеорології, охорони навколишнього середовища, дослідження Нью-Гемпшир, і сільські партнерства є відмінною рисою програми роботи з населенням.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Plymouth

    17 High Street, , Plymouth

Запитання