Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering

Введення

Промислова та системна інженерія (ISE) — це професійна дисципліна, яка фокусується на розробці та впровадженні оптимальних рішень з точки зору системного рівня.

Ми є багатопрофільним інженерним відділом, який охоплює широкий спектр інженерної діяльності. ISE займається розробкою та покращенням продуктивності продуктів і послуг у контексті ефективності, продуктивності, якості та надійності, економічної ефективності, задоволеності споживачів та впливу на навколишнє середовище.

Як ви можете собі уявити, ISE користується попитом у багатьох організаціях, починаючи від промислових підприємств, банків, логістичних компаній і урядових відомств, до страхових компаній тощо. ISE дозволяє таким організаціям досягти кращого співвідношення ціни та якості та допомагає людям покращити своє життя стандарти. З моменту заснування в 1960-х роках ми прагнемо не тільки надавати високоякісну освіту, але й просувати наукові дослідження. Ми прагнемо зберегти нашу позицію як провідного відділу свого роду в регіоні, в інноваційних практиках у викладанні та навчанні, прикладних дослідженнях та сприянні передачі знань.

Ми також активно співпрацюємо з галуззю через спільні дослідницькі проекти, консультації та навчальні схеми компаній.

Ця тісна співпраця як з місцевими, так і з регіональними галузями промисловості разом із чудовими можливостями та досвідом персоналу дає студентам можливість зануритися в це середовище співпраці, яке принесе їм велику користь, коли вони закінчать навчання.

Основні напрямки досліджень

 • Передові технології обробки матеріалів
 • Точне машинобудування (Державна ключова лабораторія технології надточного обробки)
 • Дизайн і мініатюризація продукту
 • Розумне виробництво та робототехніка
 • Операції та управління ланцюгами поставок
 • Авіаційна та транспортна логістика

Особливості кампусу

  Розташування

  • Hong Kong

   General Office of Department of Industrial and Systems Engineering Room EF625, 6/F, Core F The Hong Kong Polytechnic University 11 Yuk Choi Road, Hunghom, Kowloon,, , Hong Kong

  Запитання