Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

Введення

Prague School of Creative Communication це приватний коледж, який ідеально підготує вас до кар’єри в усіх сферах креативних індустрій. Наші навчальні програми/спеціалізації Креативний маркетинг і комунікації (цифровий маркетинг і комунікації, креативний маркетинг, менеджмент у творчій індустрії), креативне письмо (літературне мистецтво, рекламне письмо в медіа) та візуальне мистецтво (фотографія та аудіовізуальне мистецтво, анімація та візуальні ефекти, Графічний та медіадизайн) пов'язані з практичною діяльністю рекламних агентств, графічних студій, видавничих компаній та медіа-установ. Під час навчання ви будете працювати над реальними замовленнями.

І що відрізняє Prague School of Creative Communication від інших чеських коледжів і університетів? Ми заклад світового рівня! Ми надихаємося моделлю скандинавських та британських шкіл, тож протягом навчання ви отримаєте не лише знання та майстерність, а й досвід та контакти, які є запорукою успіху в пошуку роботи за обраною вами дисципліною. Під керівництвом досвідчених професіоналів ви станете затребуваними авторами текстів, журналістами, піарниками, модераторами, графічним дизайнером, фотографом, режисером, аніматором, художником спецефектів або візуальних ефектів. Випускник Prague School of Creative Communication — це професіонал, який досконало володіє своєю ремеслом, сучасними технологіями та саморекламою.

Prague School of Creative Communication спирається на традиції. У сфері образотворчого та рекламного мистецтва ми спираємося на спадщину школи Michael, заснованої в 1994 році письменником і рекламним творцем Зденеком Штепанеком. У дисципліні «Креативне письмо» ми користуємося досвідом викладачів колишньої Літературної академії Йозефа Шкворецького – наразі ми є єдиним коледжем у Чеській Республіці, який забезпечує безперервну освіту в галузі творчого письма.

Ми готові підготувати вас до успіху!

 • Програма викладається англійською мовою та є міжнародним курсом, який вітає тих студентів, які зацікавлені в продовженні кар'єри в творчій індустрії.
 • Натхненний британськими та скандинавськими міжнародними академічними традиціями, PSCC є сестринською школою свого чеського колеги, Університету творчої комунікації (VŠKK). Вони обидва розташовані в одній будівлі, що дає іноземним студентам можливість зустрітися з місцевими студентами.
 • Висококваліфіковані викладачі зі значним досвідом у своїй галузі створюють професійне середовище, де студенти можуть отримати знання та розвивати свої навички.
 • PSCC пишається можливістю студентів продемонструвати свій потенціал у живих бізнес-проектах. Свої знання та вміння можна застосувати у практичній роботі через Креативну агенцію, що входить до складу школи.

Під час навчання в Prague School of Creative Communication ви матимете можливість розвинути свої знання та навички в різних творчих дисциплінах, але в той же час матимете можливість застосувати ці навички під час навчання з конкретними завданнями та проектами. Щоб підготувати вас до цього, ваші викладачі розкажуть вам про сучасні тенденції маркетингових комунікацій і дадуть можливість попрацювати над рекламними кампаніями. Ця практика використовується в PSCC, щоб заохотити вас розвивати кращі навички креативного мислення та використовувати їх у своїх інтересах у спілкуванні як в онлайн-, так і офлайн-медіа та на платформах. Курс також охоплюватиме соціальні дисципліни та допоможе вам освоїти комунікаційні засоби, які додатково підготують вас до вашої майбутньої кар’єри. Наш курс сформований таким чином, щоб переконатися, що як випускник ви будете ідеально підготовлені до майбутньої творчої чи керівної посади. PSCC також стежить за тим, щоб рівень англійської мови всіх наших студентів був на належному бізнес-рівні, забезпечуючи можливість працевлаштування в транснаціональних компаніях.

Основний акцент нашого курсу зроблено на креативних дисциплінах (участь у клієнтських проектах у сфері створення креативних концепцій) та творчому мисленні. Ми також усвідомлюємо, що висококреативна людина повинна мати базові знання про планування та фінансову цінність своєї роботи. Prague School of Creative Communication сповнений рішучості дати всім своїм студентам впевненість у своїй галузі та надійний початок кар’єри в творчій індустрії.

Навички, які ми прагнемо:

 • Активна співпраця
 • Володіння інструментами маркетингу
 • Знання механізмів творчого мислення
 • Практичний досвід

Можливість працевлаштування:

 • Творчий директор
 • Художній керівник
 • Копірайтер
 • Графічний дизайнер

Особливості кампусу

У Prague School of Advertising є кімнати всіх видів. Через студії, комп’ютерні класи, бібліотеку до місць, призначених для учнів. Крім того, наша школа також пропонує приміщення для лекцій, конференцій, майстер-класів та семінарів. Вищезгадані приміщення оснащені сучасною технікою. Студії включають обладнання, пристосоване серед іншого для фотозйомки. Бібліотека рясніє всіма літературними стилями та жанрами. Класні кімнати забезпечують достатньо місця для всіх. Студентські зони обладнані диванами, настільним футболом і всім, що студенти шукали, щоб відпочити між лекціями. Частиною школи є також кафе Domeček, де учні можуть підкріпитися ситним обідом або легким перекусом. Гарна кава гарантовано.

  Прийом

  Вимоги до вступу:

  1. Атестат про закінчення середньої школи.
  2. Чеські університети, як правило, вимагають від студентів, щоб їхні попередні навчання були визнані органами влади Чехії. Процес визнання попередніх досліджень називається «nostrifikace».
  3. Вступне співбесіда (зустріч на Zoom або особиста, якщо можливо).
  4. Плата за навчання також є умовою для вступу до PSA. Основна вартість навчання становить 2790 євро.

  Розташування

  • Prague

   Na Pankráci 420/54, 140 00, Prague

   Запитання