Keystone logo
Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

Введення

Факультет міжнародних відносин (FIR) є одним із найбільших факультетів Празького університету економіки та бізнесу. Є два основних напрямки як у викладанні, так і в дослідженні: міжнародний бізнес і міжнародна політика та дипломатія. Інші програми, зосереджені на бізнесі та праві, міжнародній політиці та дипломатії або туризмі, також відіграють неминучу роль. Ключовою відмінною рисою FIR є високий рівень інтернаціоналізації на всіх етапах з сильним акцентом на знання мови студентами. FIR є першим факультетом у Чеській Республіці, який отримав акредитацію навчальної програми EFMD. Дві магістерські програми з міжнародного бізнесу отримали сертифікат EFMD Accredited label терміном на 5 років.

Місія факультету міжнародних відносин полягає в тому, щоб розвивати освіту та знання в галузі міжнародних економічних і політичних відносин і надавати міжнародно визнані програми навчання, засновані на критичному мисленні та відкритості, особистій і суспільній відповідальності, а також прихильності до навчання протягом усього життя.

Бачення факультету міжнародних відносин – це найкраща освітня та дослідницька установа в галузі міжнародних економічних і політичних відносин у Чеській Республіці, яка завдяки своїй стратегії інтерналізації та міжнародно підтвердженого процесу забезпечення та підвищення якості є міжнародним визнаний заклад, який входить до трійки найкращих шкіл у регіоні Центральної та Східної Європи.

Випускники програм бакалавра та магістра знаходять роботу в бізнесі, зокрема в транснаціональних корпораціях, які високо цінують їхні винятково високі стандарти як мовних, так і економічних та управлінських навичок. Майстерність випускників забезпечується міждисциплінарним характером навчання, що надається UEP.

Велика кількість бакалаврів і магістрів факультету може скористатися можливостями навчання за кордоном. З початку дев'яностих років факультет практикує кредитну систему навчання, розробив і запровадив необхідний механізм для обміну студентами, переведенням і накопичення кредитів, як це передбачено ECTS (Європейський кредит). система передачі). За винятком деяких післядипломних програм, літніх університетів та програм безперервної освіти, курс навчання в UEP є безкоштовним.

Загальна інформація

Факультет міжнародних відносин (FIR) пропонує програми отримання ступеня на всіх трьох рівнях вищої освіти. Як дуже визнана навчальна та дослідницька установа, ми пропонуємо всім нашим студентам лише високоякісні програми з міжнародно визнаними ступенями. Ви вивчатимете курси, які поєднуватимуть економічну теорію з практикою бізнесу та управління. Ви додасте питання міжнародних відносин у випадку програм IDS.

Загалом, навчаючись у FIR, ви отримаєте те, що вимагає бізнес. І все це відбудеться в одному з найкрасивіших і найбезпечніших міст світу – Празі.

Чому варто навчатися у FIR

 1. Навчаючись у FIR, ви отримаєте високоякісну та міжнародно визнану освіту, яка допоможе підвищити вашу кар’єру.
 2. Ви навчатиметеся в Празі, одному з найкрасивіших і найбезпечніших міст світу.
 3. Ви будете навчатися англійською мовою, але крім цього ми навчимо вас іншої іноземної мови. Знання двох іноземних мов сьогодні є обов'язковим.
 4. FIR пропонує вам виняткові можливості провести семестр у нашому партнерському університеті. Ви можете вибрати з більш ніж 200 з них. Хто хоче, того підтримує факультет.
 5. Також можливе стажування за кордоном. Визнається як група регулярних курсів.
 6. Усі наші випускники починають успішну кар’єру.
 7. Ви можете навчатися на факультеті, який належить до клубу з 7 шкіл, які отримали сертифікат EFMD за двома програмами протягом 5 років.
 8. Деякі програми пропонують ряд неповнолітніх, які допоможуть вам ще більше спеціалізуватися.
 9. Ви тут не будете самі. Студенти з вашої програми допоможуть вам подолати період адаптації, а також ви можете брати участь у багатьох студентських організаціях.

Міжнародна співпраця

Членство в міжнародних консорціумах має вирішальне значення для факультету міжнародних відносин, враховуючи його стратегію широкої інтернаціоналізації, яка охоплює всі сфери академічної діяльності. Факультет міжнародних відносин є міжнародно визнаним закладом, який пропонує навчальні програми, які можна порівняти з програмами престижних іноземних університетів і бізнес-шкіл. Щоб визначити базову стратегію та окремі інструменти її реалізації, необхідно постійно оцінювати позицію факультету з міжнародної перспективи та адаптуватися до останніх тенденцій в управлінні вищими навчальними закладами, навчальними програмами та сучасними методи навчання.

EFMD

 • Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD) є провідною некомерційною організацією університетів і корпорацій, орієнтованих на менеджмент. Метою є підтримка розвитку управлінської освіти та самого менеджменту з акцентом на якості процесів та результатів. EFMD налічує майже 900 членів у 88 країнах.

CEEMAN

 • Асоціація розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи (CEEMAN) спрямована на підтримку розвитку менеджменту, особливо в регіоні Центральної та Східної Європи, незважаючи на те, що її 220 членів із 55 країн походять з усього світу, тому це фактично глобальна організація.

Кейс-центр

 • Case Center – це консорціум найкращих економічних шкіл світу, який зосереджений на обміні досвідом у створенні та викладанні кейсів. Консорціум наразі налічує понад 500 членів по всьому світу та пропонує доступ до найбільш використовуваних тематичних досліджень у сфері міжнародного бізнесу.

Членство в цих організаціях дозволяє викладачам передавати ноу-хау з найкращих управлінських шкіл у всьому світі, з акцентом на останні тенденції в освіті та суспільні потреби. Він також встановлює стандартний порівняльний показник для всіх ключових видів діяльності факультету. Окремі переваги членства можна розділити на три основні групи:

 1. Процеси акредитації та навчання,
 2. Доступ до інформаційних ресурсів, проведення тематичних конференцій, навчання персоналу,
 3. Створення платформ та участь у проектах.

Акредитована акредитація EFMD та консорціум MIB EPAS

Членство в EFMD також є ключовим фактором того факту, що FIR успішно захистив престижну міжнародну акредитацію EFMD Accredited for International Business and International Trade training programs, але цього разу на п’ять років. Завдяки цьому надзвичайному успіху FIR входить до елітного клубу лише з восьми університетів у всьому світі, які отримали найдовшу можливу акредитацію для більш ніж однієї програми.

Факультет також є членом-засновником Консорціуму MIB EPAS, який об'єднує школи з програмами в галузі міжнародного бізнесу, які мають акредитовану марку EFMD. Одним із проектів є програма подвійних дипломів, яку FIR пропонує студентам.

Чому варто навчатися в Празі?

 • Найбезпечніша країна у світі: Чеська Республіка посіла 6-е місце в рейтингу найбезпечніших країн у світі згідно з Global Peace Index 2017! Це безпечніше, ніж Швейцарія, Канада чи Норвегія.
 • Найкраще студентське місто у світі: Прага була визнана 26-м найкращим студентським містом у світі та 10-м найкращим у Європі згідно з QS Best Student Cities 2017.
 • Найзеленіше місто: Прага посіла 6 місце в Індексі зелених міст, який відзначає міста світу, які зараз докладають значних зусиль, щоб бути сталими, зберігаючи екологічні зони, а також збільшуючи штучно створені зелені території.
 • Студенти іноземних університетів: у Празі є велике та активне міжнародне співтовариство. Зараз у Празі проживає понад 150 000 іноземців, понад 20 000 з них є студентами університетів.

Особливості кампусу

кафедри

 • Кафедра міжнародних економічних відносин
 • Кафедра міжнародного бізнесу
 • Кафедра міжнародних та дипломатичних досліджень
 • Кафедра підприємницького та європейського права
 • Кафедра туризму
 • Кафедра англ
 • Кафедра німецької мови
 • Кафедра романських мов
 • Кафедра слов'янських мов

Міжнародний дослідницький центр

Міжнародний дослідницький центр (IRC) створено у 2018 році. IRC забезпечує динамічне та міжнародне дослідницьке середовище для обміну ідеями та сприяння науковому співробітництву.

  Статистика випускників

  Розташування

  • Prague 3

   Faculty of International Relations, nám. W. Churchilla 1938/4, 13067, Prague 3

  Запитання