Pratt Institute

Pratt Institute

Pratt Institute

Введення

Pratt Institute надає творчим лідерам завтрашнього дня знання та досвід, щоб зробити світ кращим.

Коледж з найвищим рейтингом із можливостями в області мистецтва, дизайну, архітектури, вільних мистецтв і наук, а також інформаційних досліджень, Пратт пропонує майже 50 програм бакалавра та магістра.

Вплив Інституту поширюється за межі його житлового містечка площею 25 акрів у Брукліні до найсучасніших об’єктів по всьому району, пам’ятної будівлі та громадської галереї на Манхеттені, а також додаткового кампусу, коледжу мистецтв і дизайну PrattMWP в Ютіці, Нью-Йорк. З моменту свого заснування в 1887 році Pratt надає пріоритет різноманітності та інклюзії, вітаючи студентів із усіх верств суспільства, одночасно розвиваючи та підтримуючи Pathways на більш справедливих робочих місцях і кар’єрі.

Сьогодні Пратт і його винятковий факультет пишаються тим, що вони відмінні в навчанні, а також здатні адаптуватися як до особистого, так і до онлайн-навчання. Студенти Pratt є частиною спільної, міждисциплінарної, дослідницької та дослідницької освіти, яка готує їх до успіху в творчих сферах і професійній практиці з метою зробити внесок у більш справедливий і стійкий світ. Маючи давні зобов’язання перед громадами Нью-Йорка, Пратт співпрацює на місцевому рівні через Центр розвитку громад Пратта, щоб працювати на справедливіше місто. Інститут також пропонує різноманітні програми для місцевих студентів дошкільної та безперервної освіти в Центрі мистецтва, дизайну та громадської активності K-12 і Школі безперервного та професійного навчання.

Цінність освіти Pratt очевидна в різноманітних і процвітаючих кар’єрах випускників, де їхні проекти, мистецтво, робота та середовище переосмислили наш світ. У більш ніж 75 країнах по всьому світу 61 000 випускників Pratt розвивають креативну економіку та роблять позитивний вплив завдяки своїй видатній роботі та дослідженням.

Розташування

Розташування
 • New York

  200 Willoughby Avenue Brooklyn, 11205, New York

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram
 • New York

  144 West 14th Street, 10011, New York

  Запитання