Prince Sultan University Бакалавр з проектування інтер'єрів [IDE]
Prince Sultan University

Бакалавр з проектування інтер'єрів [IDE]

Riyadh, Саудівська Аравія

Request duration

Англійська, Авестійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Як учасник академічної місії Prince Sultan University , кафедра інженерного проектування інтер'єрів прагне створити особливий клас високоякісних молодих фахівців у різних галузях дизайнерських робіт.

Департамент прагне сприяти розвитку інтелектуальної досконалості, наголошуючи на знаннях, що мають значення для проектування (навички ручного складання та технологічні навички комп'ютерної САПР у проектуванні). Ці молоді жінки-випускниці володіють міцним академічним досвідом у галузі основних та необхідних навичок дизайну інтер’єру і, отже, повністю підготовлені для вирішення проблем дизайнерських проектів у реальному світі та робочих місць, які їх чекають у комерційних, гостинних та житлових фірмах.

Програма інженерного проектування інтер’єрів була розроблена з урахуванням потреб місцевої громади та зростаючих запитів дизайнерів інтер’єрів, що мають професійну освіту та вищу освіту. Крім того, враховується зміст і структура добре відомих та акредитованих програм у відомих університетах, а також рекомендації провідних міжнародних організацій. Це дозволяє випускникам програми отримати необхідні професійні навички, які починають успішну промислову кар’єру та / або здобувати вищу освіту з дизайну інтер’єру.

Про Школу

Запитання

Подібні курси