Providence Christian College

Providence Christian College

Providence Christian College

Введення

Провидіння дотримується світогляду та переконання Біблії, що вся правда є Божою правдою. Ми віримо, що жодна освіта не є повною відсутністю Бога і Його Слова, і що освітня основа з класичних вільних мистецтв готує наших випускників до майбутніх лідерів та доброчесних громадян.

Засновники Провіденсу заснували чотирирічну програму гуманітарних мистецтв, яка відображала б панування Ісуса Христа з видимо реформованої, біблійної точки зору. Усі програми були розроблені для навчання за Біблією, непомильним і непохитним Словом Бога. Провидіння прагне до суворої, цілісної та міждисциплінарної програми гуманітарних наук, призначеної для того, щоб дати студентам можливість критично мислити, оцінювати різноманітні світогляди, чітко бачити з християнської точки зору, демонструвати творчі здібності та залучати світ навколо них.

Місія Providence Christian College як реформованого християнського закладу полягає в тому, щоб забезпечити студентів міцною основою біблійної істини, ґрунтовною освітою в галузі вільних мистецтв та повною віддачею своїй церкві, своїй громаді та світові на славу Богу та служіння для людства.

Розташування

  • Pasadena

    East Walnut Street,464, 91101, Pasadena

    Запитання