Paul Smith's College

Paul Smith's College

Paul Smith's College

Введення

Коли справа доходить до різака печива коледжів, Пол Сміт нічого, крім. Насправді, ми тільки 4 роки коледж в межах всесвітньо відомих "назавжди дикими" Adirondacks.

Студенти коледжу досвід Пола Сміта практичний освіту, яке об'єднує в собі перевірену професійну підготовку з змістовного розвідки себе, суспільства і землі:

  • якщо ви лісозаготівельна майор, ви будете грати роль в стійкому управлінні майном 14 000 акрів коледжу
  • якщо ви рибальства і дикої природи науки майор, ви навчитеся помічати і відстежувати різні види
  • якщо ви підприємницький бізнес-досліджень основних, ви будете писати робочий бізнес-план для локальної роботи

Життя і навчання тут вимагає особливого роду студента - хтось, хто цінує достаток нашого природного ландшафту і охоплює наш дух творчої самостійності. Ми називаємо себе Smitties. Схоже, що ви? Давай поговоримо!

Наша місія

Пол Сміт на відміну від будь-якого коледжу в Америці. Наше місце розташування і історичну спадщину пропонують студентам безпрецедентні можливості для практичного навчання в галузі екологічного управління, управління лісового господарства, готельного бізнесу та багато іншого. Наш унікальний підхід полягає в поєднанні емпіричного і традиційного навчання, використовуючи клас в якості відправної точки для польових робіт, лабораторних досліджень, стажувань і на робочому місці досвіду.

В результаті, випускники коледжу Пола Сміта піти з твердої академічної фону, довіри і реальний досвід, щоб досягти успіху в обраних ними областях.

Місія

Коледж Пола Сміта активно навчає студентів, щоб стати продуктивними громадянами шляхом об'єднання дослідне і традиційного навчання через нашу прихильність до відкриття, дисципліни і творчості. Коледж співтовариства Наші Пола Сміта, які проживають в Адірондак парк, сприяє економічному, соціальному і екологічної стійкості.

Чому Пол Сміт? Це про досвід

Ось формула: Наші вчені + наш факультет + наше місце розташування = досвід коледжу ви не можете отримати в іншому місці.

З близько 900 студентів Пола Сміта є дружною, що підтримує, і сумлінно "зелений" коледж. Ми пропонуємо 17 бакалавра і сім асоційованих програм ступеня.

Від кампуса кар'єри

Дев'ять з десяти Smitties - це те, що ми називаємо випускників Пола Сміта - отримати роботу або піти в аспірантуру протягом шести місяців після закінчення. Наші випускники включають в себе екологічні політиків, підприємців їжі вантажівок, парк рейнджерів, курорт менеджерів і список Fortune 500 керівників.

Життя в Adirondacks

Вони не називають нам коледж Адірондак даремно. Наш університетський містечко розташоване всередині шість мільйонів акрів Парк Адірондак - і коли ви живете тут, ви стаєте Adirondacker. У нас є команда лісорубів і команда чемпіонату снігоступах. І щороку в лютому, ви будете збирати з тисячами колег Adirondackers в Саранак озера, щоб відсвяткувати східному узбережжі Найтриваліший зимовий карнавал. У теплу погоду, зайняти один з каное коледжу, похід миль слідів на вашому порозі, або вирішувати кампусу Мотузковий. Взимку, ви можете потрапити в закритий студентське містечко скалодром і олімпійський лижний працює на Whiteface гори всього 30 хвилин по дорозі.

Що може випробувати Пола Сміта зробити для вас?

Приходьте подивитися на себе. Графік кампусу візиту або поговорити з співробітником приймальні комісії по телефону (800) 421-2605 або електронною поштою нам на [email protected].

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Paul Smiths

    New York 30,7777, 12970, Paul Smiths

    Запитання