Keystone logo
Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Введення

Заснована в 1882 році, Тихоокеанський регіон Юніон Коледж є адвентистів сьомого дня християнський коледж з сильним гуманітарних наук традиції. Розташований в самому серці долини Напа в Каліфорнії, коледж пропонує повністю акредитовану чотирирічну програму і підкреслює академічне перевагу, справжній духовний досвід, і обслуговування локальних і світових спільнот.

Місія МПУЕ в

Тихоокеанський регіон Юніон Коледж це спільнота навчання адвентистів сьомого дня, пропонуючи чудове Христоцентричність освіту, яке готує студентів до продуктивного життя корисної служби людини і безкомпромісній особисту недоторканність.

АКАДЕМІЧНІ

Коледж був визнаний як Національний гуманітарний коледж США Новини & World Report з 2009 року. Раніше МПУЕ зайняв в верхньому ярусі категорії Західного регіонального коледжів протягом 17 років поспіль. КРОУ була збережена безперебійний акредитацію Західної асоціації шкіл та коледжів Старший Коледж і Університет Комісії (WSCUC) з 1951 року. У 2011 році WSCUC відновили повну акредитацію МПУЕ через навесні 2018 року. Коледж також акредитована Акредитаційної Асоціації адвентистів сьомого дня школи, коледжі та університети. У коледжі працює більше 90 штатних професорів і пропонує більше 70 градусів і програм, в тому числі співробітник, бакалавра і магістра. A 13: 1 ставлення студента до вчителя забезпечує чудовий рівень академічної підтримки і наставництва. PUC літніх людей оцінка набагато вище середнього показника по країні в тестах Основні поля (УФНС), з 95-го рейтингу процентиль або вище для відділів математики та психології в 2015 році. КРОУ має давні традиції високих темпів прийому в медичних та стоматологічних шкіл і випускників програми. Випускники взяли участь в Loma Linda University, UC Davis школи права, Каліфорнійського університету, Єльського та інших престижних закладах. Факультет включає в себе Фулбрайта вчених і переможців гранту Національного наукового фонду.

Віра і обслуговування

Десятки щоденних занять по Біблії, молитовних груп, а також можливості поклоніння мають місце по всій території кампуса. Студенти беруть участь у більш ніж 20 програм роботи з населенням, щоб служити місцевим сусідам і нужденним у всьому світі. МПУЕ Церква на кампусі заповнює кілька разів протягом тижня, як кампус сім'я збирається разом для поклоніння. Віра і навчання інтегровані в класі, де християнські викладачі плекати студентів на їх академічних і духовних подорожей. МПУЕ відправив понад 1300 студентів місіонерів, щоб служити в тих країнах, в тому числі, Чехії Чилі, Казахстан, Кенія, Маршаллові Острови і Південної Кореї. Шкільні перерви ідеальний час, щоб служити для студентів, які беруть участь в довгострокових проектах в Нікарагуа, Фіджі, Бразилії та Арізоні.

Розташування

МПУЕ тільки чотири роки коледж долини Напа в. Кампус призначення знаходиться в 70 милях на північ від Сан-Франциско і в 60 милях на схід від Тихого океану. Кампус був визнаний як найкрасивіший коледж в країні за версією журналу Newsweek. Коледж підтримує більше 30 миль пішохідних і велосипедних доріжок. Відступ Albion і Навчальний центр, студентське містечко МПУЕ на Мендосино узбережжі, служить базою для класів і відступів. Північній Каліфорнії розташування МПУЕ забезпечує легкий доступ до відпочинку і розваг в Сан-Франциско Bay Area, Сакраменто-Веллі, Лейк-Тахо, і за її межами.

Наша історія

Історія МПУЕ починається з сьомого дня Церкви адвентистів, яка довгий час була сильна прихильність до освіти. В кінці 1800-х і початку 1900-х, церква створені школи і училища низкою великих населених пунктах по всій Північній Америці.

У 1874 році церква заснував свій перший коледж в Батл-Крік, штат Мічиган. Кілька років по тому, швидко зростаюча церква Каліфорнії почали шукати гарне місце для школи в Північній Каліфорнії.

У п'ятнадцяти милях на північ від Санта-Роза, в виноградниках Хелдсбург, вони знайшли ідеальну нерухомість і придбав значну, повністю мебльовану структуру цегли в безпосередній близькості від головної вулиці Гільдсбург в. Гільдсбург Академія відкрилася там 11 квітня 1882 р з двома вчителями і двадцять шість студентів. У 1899 році, щоб відобразити розширення навчальної програми, назва школи було змінено на Healdsburg коледж. У 1906 році він став Тихоокеанський регіон Юніон Коледж.

У 1909 році церква придбала Енгвін курорт в вище Святої Єлени гір. Вони купили землю і її будівлі за $ 60 000, і КРОУ був присвячений в його нинішньому місці Енгвін 29 вересня 1909 року. Готель курорту, боулінг і котеджів стали гуртожитку, класних кімнат, а також будинки викладачів. Студенти і викладачі працювали разом будувати інші структури, часто використовуючи деревину, заготовлену з майна коледжу.

Згодом, кампус побачив зміни і пригоди зростаючої країни. Зміни в об'єктах і програмах відображені зрушення в культурі і розвитку, в тому числі прихід і відхід з молочних продуктів, птахоферму, і такі курси, як ковальського і домоводства. Згодом, коледж додав спеціальності фізичної культури, авіації і кіно і телевізійних програм, а також інших сучасних областей дослідження. Школа завжди мала добру освіту, релігію і наукові програми, з особливою увагою і успіхом в долікарської курсах.

КРОУ була перша школа для задоволення деномінаційні Ради стандартів регентів для акредитації коледжу, в 1932 році. У 1933 році КРОУ був акредитований Північно-західної асоціації середньої і вищої школи, ще один перший для коледжів адвентистів. Акредитація Західної асоціації шкіл та коледжів прийшов в 1951 році.

Одним з основних вкладів МПУЕ в Систему адвентистів було введення дипломної роботи в 1934 році зі створенням дуже успішною річної програми під назвою Advanced Біблійна школа. Після сесії 1936 школа була передана в Вашингтон, округ Колумбія, і став адвентистів сьомого дня богословська семінарія.

Сьогодні красивою природою коледжу і стиль Каліфорнії продовжують вітати сотні студентів щороку, пропонуючи співтовариство істинного пізнання і духовної дійсності.

Розташування

  • Angwin

    Pacific Union College One Angwin Ave. Angwin, CA 94508, , Angwin

Програми

Запитання