Keystone logo
Pulse College Бакалавр (з відзнакою) креативних технологій і цифрового мистецтва
Pulse College

Бакалавр (з відзнакою) креативних технологій і цифрового мистецтва

Dublin, Ірландія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 9 639 / per year *

На кампусі

* для ЄС, які проживають за кордоном| Ірландці/ЄС, які проживають в Ірландії: 8950 євро

Введення

Ця інноваційна та захоплююча трирічна програма розроблена, щоб озброїти вас навичками, які вам знадобляться, щоб продовжити кар’єру в індустрії розробки ігор. Ви охопите програмування, написання оповідань, 2D і 3D анімацію; Дизайн інтерфейсу користувача та багато іншого.

  • Використовуйте обладнання та програмне забезпечення, що відповідають галузевим стандартам, і створюйте портфоліо робіт, які можна продемонструвати майбутнім роботодавцям.
  • Навчайтеся в нашій спеціально створеній студії Halston Street, розробленій, щоб передати відчуття професійної студії розробки ігор і анімації.
  • Викладають професіонали галузі – викладачі Pulse College працювали над такими іграми, як Red Dead Redemption II, Hitman II, Borderlands і Star Trek: Fleet Command.

Наші випускники знайшли роботу в ірландських ігрових та анімаційних студіях, таких як Brown Bag Films, Boulder Media, Black Shamrock, Jam Media, Frantic Fun Games, Dimension 88 і Studio Meala, а також працювали над такими популярними телесеріалами, як «Книга Боби Фетта» від Disney+.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання