Keystone logo
Purdue University Fort Wayne

Purdue University Fort Wayne

Purdue University Fort Wayne

Введення

Purdue University Fort Wayne розташований у другому за величиною місті Індіани і пропонує традиційний досвід університетського містечка в процвітаючій столичній місцевості. Як частина поважної системи університету Пердью, студенти здобувають ступінь бакалавра та аспіранта одного з найбільш надійних і престижних брендів у вищій школі.

Університет, що складається з майже 600 красивих гектарів на березі річки Сент-Джозеф, має значну присутність у регіоні та може похвалитися сучасним кампусом, який включає добре обладнані навчальні кабінети, вражаючі дослідницькі лабораторії, першокласне студентське житло, популярні ресторани та роздрібну торгівлю та запрошувальні місця для збору. Кампус служить епіцентром культури та розваг для регіону і щорічно представляє тисячі лекцій, музичних вистав, театральних постановок, художніх виставок та спортивних подій.

Маючи понад 8000 студентів та понад 300 штатних викладачів, Purdue Fort Wayne має ідеальні розміри, щоб запропонувати невеликі класи та індивідуальну увагу, проте достатньо великий, щоб мати всі атрибути великого дослідницького університету. Студенти мають можливість працювати разом із викладачами для вирішення реальних викликів шляхом новаторських досліджень, створення нових захоплюючих стипендій та вивчення нових аспектів творчого самовираження.

Студенти приїжджають з усієї країни - і все частіше з усього світу - обирають спеціальності в Коледжі мистецтв і наук; коледж інженерії, технології та обчислювальної техніки; коледж візуальних та виконавських мистецтв; коледж професійних студій; школа бізнесу Доермера; музична школа; школа освіти; та Школа політехніки. В університеті проживає 14 центрів передового досвіду, включаючи Центр прикладної математики та статистики, Центр передового досвіду в галузі системної інженерії та Центр екологічних ресурсів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Fort Wayne

    East Coliseum Boulevard,2101, 46805, Fort Wayne

    Запитання