Purdue University Northwest

Purdue University Northwest

Purdue University Northwest

Введення

Чому PNW

PNW розташований між хмарочосами Чикаго та піщаними берегами озера Мічиган. Різноманітні, працьовиті та інноваційні, ми там, де академічна майстерність зустрічається з реальним досвідом. У PNW студенти з сусіднього будинку та студенти з усього світу збираються разом, щоб вчитися, рости та спілкуватися.

Про PNW

Талановиті та зацікавлені студенти приходять до PNW, готові вчитися та наполегливо працювати. Вони процвітають у нашому гнучкому, різноманітному, орієнтованому на студента освітньому середовищі. Вони закінчують навчання, готові досягти успіху у своїх громадах, регіоні та світі.

Purdue University Northwest (PNW) є провідним столичним університетом, який спрямований на розширення можливостей трансформаційних змін у наших студентах і в нашій спільноті. Ми пропонуємо два кампуси, які обслуговують приблизно 8800 студентів і аспірантів. У PNW ми цінуємо академічний досвід, підтримуємо зростання та відзначаємо різноманітність.

Високоякісна освіта для реального світу

П'ять коледжів PNW пропонують понад 70 напрямків навчання для студентів і аспірантів. Ми акредитовані Комісією з вищої освіти, і ми постійно визнані одними з найкращих регіональних університетів у рейтингу кращих коледжів США News & World Report.

Наш акцент на можливостях дослідження та прикладного навчання означає, що наші студенти закінчують навчання готовими до наступного етапу свого життя.

Наше завдання

Purdue University Northwest життя студентів і нашого столичного регіону завдяки різноманітному кампусу, присвяченому інноваційній освіті, прикладним дослідженням та залученню громади.

Регіональна сила, глобальний охоплення

Наша спільнота сповнена контрастів: міське та сільське, промислове та природне, усталена історія та передові інновації. Наші рішучі студенти — багато з яких першими у своїх сім’ях вступають до коледжу — максимально використовують цей багатий набір ресурсів. Наш кампус Хаммонда знаходиться всього в 30 милях від Чикаго, а наш кампус філії в Вествіллі – лише за 15 миль від Національного парку Індіана Дюн. Наш вплив також виходить далеко за межі регіону. Студенти з 30 штатів і 38 країн зараз відвідують PNW, беручи те, що вони тут навчаються, і застосовуючи це в усьому світі.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Hammond

  169th Street,2200, 46323, Hammond

  • Westville

   U.S. 421,1401, 46391, Westville

   Запитання